היי אני חדש

morini77

New member
סחתיקה על הקעקוע! ../images/Emo98.gif

ותגיד, עגיל בשפה זה בלמטה של השפה נכון?
די, אל תצחקו עליי, אני דתייה, לא מבינה בדברים האלה. אם אני אעשה עגיל בשפה אימא שלי תנשל אותי מהירושה.
אבל לא מזיק לחלום...

../images/Emo6.gif

כן,לא טעית,ואני לא צוחק לידיעתך משפחתי דתייה חח כן כן ... אבא שלי ממש דתי עם זקן וזה יש לנו בסלון תמונות ששוות ביחד (שלוש תמונות) 7 אלף שקל! (של יציאת מצריים,ושתי רבנים) חחחחחחח ובקשר לנישול מהירשוה,תעשי חושבים אם הולכת להיות לך ירושה מכובדת אל תעשי עגיל... אם הולכת להיות ירושה כזאת את ידועתת.... תעשי עגיל! ולחלום זה תמיד טוב ....

morini77

New member
../images/Emo2.gif זהו! אני עושה קעקוע ועגיל!

סתםםםםם נראה לכם?! מחכים לי כמה מליונים בבנק...

morini77

New member
יפייייי! אני ותומר מתחתנים!

בתופים במחולות! כל הפורום מוזמן, ואם לא איכפת לך, ניתן לכרמל להזמין את כל הפורום של טראוויס + את פראן (כי הוא יפה). שלא תגיד שביאסנו אותה או משו...

Nerade

New member
יאאאאאאאאאאאאאא../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif

עכשיו בטוח אני באה!
פראן...
ב-DVD החדש יש קטע מ-93', והוא בן 20 שם, וזה הזוי. ומסכן, תמיד מתעללים בו בקליפים.*.* למשל בקליפ אחד, זורקים עליו אבנים, ואז מטוס רודף אחריו ויורה עליו, ואז יורים עליו חצים.
אבל זה אחד הקליפים הטובים.^^ ^^ בלע, עוד פעם אני ממש לא קשורה.*.* *חוזרת לנושא* גרר..., והם ינגנו שם, לא אכפת לכם, נכון?
או שאת רוצה להזמין רק את פראן?

morini77

New member
הלו?? מה נסגר?

אני אמורה להתחתן שם, כי... זאת החתונה שלי. אז זה יהיה קצת לא נעים אם אני אבוא עם פראן. לכי על זה, קחי אותו לעצמך!

Ocean18

New member
גם לי יש קעקוע ועגיל!

יש לי עגיל בגבה,וקעקוע טרי בעורף (לפני חודשיים בערך..)

Nerade

New member
ברוך הבא!../images/Emo140.gif

אני כרמל, בת 16, כיתה י"א, מכורה לטראוויס (הלהקה, *אהמ*מנהלתפורום1010*אהמ*).
^^ האב פאן.
(ואני מקווה שתשאר בניגוד לכל שאר הזכרים שנעלמים לאט לאט...
*_*
)

תודה מותק

ואת צריכה לעשות משהו נגד שיעול
אני לא אעלם תאמיני לי עוד תבקשי ממני לך ממהפורום חחח

Nerade

New member
../images/Emo11.gif אני לא רוצה לעושת משהו נגד

השיעול הזה, אני רוצה לפרסם את הפורום.

gilmorefreak

New member
ואוו כמה חדשים...

הרבה בנים!
איזה יופי.. ברוך הבא, אני איילת, 17.. והקעקוע שלך יפה..למרות שאני לא מתה על קעקועים!
ואממ..ענו לך כבר על השאלה..מקווה שתישאר..כמו שכרמל אמרה- בניגוד לשאר הבנים שנעלמים לאט לאט..

למעלה