היום: ספיישל ההחזרה

X Slider

New member
../images/Emo41.gifהיום: ספיישל ההחזרה../images/Emo41.gif

מי לדעכם יחזור? למי לדעתכם מגיע לחזור? אני הולך על פרדי

X Slider

New member
אז מה חדש?

פרדי שוב פישל, ולימור שוב מחייכת (וקצת בוכה..). ועדי ממש הפציצה...

cmpo

New member
../images/Emo109.gif אז מי עלה../images/Emo35.gif

לא ראיתי את התוכנית

שאננה

New member
אז ככה

שמתם לב שנתן זהבי לא הייה.התאדה .ולא אמרו על זה כלום. לפחות על דרור אמרו שנעדר בגלל אבל. משהו עוד לא יודע מה יהיה בשבוע הבא ? כמה פרומו אפשר לעשות בתוך תוכנית אחת ? הגזימו לחלוטין. עוד דבר הם אמרו מצד אחד שאלה שאמורים לחזור לא יסתכלו רק על התרגיל האחרון. אבל בתכלס כן התייחסו לזה.שהרי לא החזירו את פרדי.וגם איך פנינה הזילה דמעה מ-לא זוכר את שמה.צטערת."המעפעפת" במקום לדחוס עוד פרומו ,מעניין איך המשתתפים שהגיעו עד כה הצליחו במשימה של פנינה.דבר שכנראה נחתך בעריכה המהוללת. התוכנית הייתה בין המגעילות של העונה. טוב אני מקווה שאחרי הגמר נחזור לתוכנית הכרישים.ולא ללקט בסגנון ארץ נהדרת.

איתנאסי

New member
גם כשהוא היה הוא לא ממש היה

רק ירד על כל העניין והתעצבן, בלי להגיד מה באמת לדעתו לא בסדר. מתישהו כבר התחילו להתעלם ממנו, ובקושי הרגשתי שהוא לא שם

pynokyo

New member
דווקא חבל שנתן זהבי נעדר מהתוכנית האחרונה

לדעתי הוא דווקא מגיע מהצד הסקפטי והלא מאמין - ורוצה לבדוק שלא עובדים עליו, ואני בהחלט מקבלת את זוית הראייה שלו. זה שהעלימו אותו ולא אמרו למה - רק מחשיד בעיני את מפיקי התוכנית ב"רמאות" ו"בחוסר אותנטיות" יכול להיות שנתן זהבי עלה על כך שהכל מפוברק ושהמתמודדים קיבלו מידע מראש - ואולי החליט לא להיות שותף לדבר הרמאות הזה. לי אישית יש ניסיון מקרוב עם כל מיני מיסטיקנים למיניהם - כאלה שהיללו אותם ושיבחו את יכולתם - ומעולם לא קרה שהגעתי למישהו שבאמת ידע דברים ברורים וחד משמעיים לגביי - תמיד מדברים בסמלים ואומרים דברים כלליים ולא מחייבים. לכן אני סקפטית בדיוק כמו נתן זהבי לגבי אמיתותם של הדברים הנאמרים בתוכנית ולגבי אמיתותם של אותם "כוחות" כביכול של המשתתפים.

למעלה