היום נגלה מי הבחירה של גיא...

../images/Emo41.gifהיום נגלה מי הבחירה של גיא...../images/Emo41.gif

כל מה שתרצו להגיד על הפרק האחרון... -לכאן- אני ממש במתח!

foobar2

New member
ה ת ח ז י ת

בתכנית הגמר, נטלי תגיד לגיא שהיא מתה עליו, אמא של גיא תגיד לדפנה שהיא מתה עליה ואבא של גיא יגיד שהוא מת על נטלי, דפנה תגיד שהיא מאוהבת, גיא יגיד שהוא מת עליה, אמא של גיא תגיד שהכי כיף איתם. גיא יאבד את הטבעת, נטלי תאבד עצמה לדעת ודפנה תזכה בקמפיין. למחרת, גיא יגיד שהוא מאוהב, דפנה תגיד שהיא מאוהבת, אמא של גיא תגיד שהיא מאוהבת, החברים של גיא יגידו שהם מאוהבים ודפנה תזכה קמפיין. ועכשיו נראה.

Shaycus

New member
בחר בדפנה

לדעתי הוא עשה טעות לאורך זמן נטלי היא בחירה טובה יותר בשביל אחד כמו גיא, הבחירה הטבעית היא דפנה (מגניבה יותר, משוחררת יותר, ספונטנית יותר) אבל אם מסתכלים על קשר לטווח ארוך נטלי תעמיד אותו עם רגליים על הקרקע אחרי שהוא יסיים עם העבודת לילה הזאת שלו (כמה זמן הוא כבר יהיה בזה, עוד 5 שנים? 8 שנים?) אולי אני טועה אבל אני לא רואה אותם מתחתנים נ.ב אני גם לא אתפלא אם דפנה תחתוך ממנו ולא להיפך כי היא נראית כמו אחת שלא סגורה על עצמה

כנראה שהוא התאהב בדפנה

בנטלי זה לא היה נראה בכלל שהוא מאוהב בה, אלא לגמרי חד צדדי. יפה שהוא הלך עם הלב.

foobar2

New member
אבל הוא ונטלי

ממש ממש אבל ממש ממש לא מתאימים ולא משלימים. מחוץ לתכנית הם לעולם לא היו נפגשים. הוא ודפנה ממש ממש מאוהבים... וגם נראים מתאימים בחיים האמיתיים

lorats

New member
לא טעות..

הוא ברמן, ופרלטטן לא קטן.. נטלי טיפוס קנאי היא תהיה הבחורה שמחכה בבית עד שהגבר שלה יחזור.. לא היא ולא הוא יהיו מאושרים ביחד..

galya13

New member
נכון מאוד. אני מסכימה.... נטלי באמת צריכה גבר

שיחזור הביתה בשעות סבירות...

למעלה