הטיפ השבועי

רוית ב

New member
../images/Emo41.gifהטיפ השבועי

הנה מנסה את כוחי בטיפים...... אל תעני לו הוא כועס הוא סתם מציק מישהו הרגיז אותו - הוא שפך עלייך אל תעני לו מחר - תגידי לו את זה היום שותקים יש ימים כאלו שדווקא בגלל שהיה לנו חרא הבנזוג הוא המקום הכי טוב לפריקת הכעסים ו"בורח" כסתמתי את הפה ראיתי שבבוקר הכל היה יותר מינורי ומתוק וכל הכעס הנורא שיכול היה להתפתח למריבה עצומה עם גרורות לשבוע שלם פשוט נמוג דקה דומיה. שווה המון שבוע נפלא לכולם

קשה קשה

אין סיכוי שאני יעמוד בזה... שאני לא יענה למשהו. הרי אני מומחית בלהסתבך. וכמו תמיד הטיפ נכון וחכם. והחוכמה הכי גדולה היא להצליח ליישם אותו

טיפ מעולה, אבל.......

וזו לא ביקורת מהזה קשה ליישם כשמישהו "מביא לך את הסעיף" דקת דומיה זה לא בלקסיקון אבל באמת באמת שזה נכון לפעמים עדיף לשתוק קצת ואחרי כמה שעות לנהל שיחה רגועה ולברור את המילים אחלה - באדי

ק א סי

New member
../images/Emo45.gif טיפ גדול

נכון, הוא מאוד קשה ליישום. ומי כמוני יודעת. יש לי אופי לא עם פתיל קצר אלא חסרת פתיל (הגדרתו של בעלי). אבל בפעמים שאני מיישמת אותו אני רואה כמה נהדר הוא עובד. כי הוא נכנס לקטגוריה של : בזוגיות כמו על הכביש, אל תהיה צודק, היה חכם !

Netta79

New member
../images/Emo13.gif

או אלוהים ... הלואי ואני אזכה לסתום את הפה אני אסתפק אפילו בפעם אחת ... אבל את יודעת מה ? מבטיחה לנסות ! קבלי
על העלאת העניין למודע שלי ...

קשה קשה

אבל אשתדל לנסות ... רגע בעצם אני זוכרת שיום אחד הוא בא כועס מהעבודה גררו לו את הרכב , ביטלו לו משהו שהיה חשוב לו , והוא היה ממש ממש עצבני , ו... לא עניתי לו הייתם מאמינים ??? למחרת הוא ביקש סליחה בלי שאני אגיד לו בכלל

../images/Emo46.gif כ"כ נכון

בתור חמומת מח, אני פשוט מסכימה עם כל מילה של הטיפ ולצערי יודעת עד כמה קשה לביצוע-אבל משתפרת עם השנים

למעלה