החוליה החלשה- AI: סיבוב 1

Kryptonite

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo168.gif

RESPECT נבחר גם כהביצוע הכי אהוב על הקהל מהעונה הזו. ו-Without You זה אחד הביצועים החזקים

timtamtum1

New member
../images/Emo41.gifהחוליה החלשה- AI: סיבוב 1../images/Emo41.gif

אחרי ההצלחה המסחררת של החוליה החלשה של מתן
הגיע הזמן לעשות חוליה חלשה לביצועים של קלי מ
אמריקן איידול
חוקי המשחק
בכל סבב אציג לפניכם רשימה של השירים של קלי מאמריקן איידול, בכל שבוע ננפה שיר אחד שקיבל הכי פחות קולות ממכם. אתם בוחרים את ההביצוע הפחות אהוב עליכם ובכותרת ההודעה שמים לידו
לפני שאני אציג את השירים, מי שלא שמע אותם מוזמן להוריד אותם משרשור הספיישל אמריקן איידול של אסי: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1309&msgid=62673665
רשימת השירים
At last (מהאודישנים) Respect Natural woman Don't play this song Stuff like that there Walk on by It's raining man I surrender Think twice Without you Respect- תוכנית הגמר Before your love- תוכנית הגמר Moment like this- תוכנית הגמר בהצלחה!!
ושמישהו יעז לא להשתתף

MeetLofe

New member
בהחלט!

ריספקט זה בכלל שיר מדהים לעזאזל איתכם זה ארית'ה פרנקלין תתחילו קצת להבין במוסיקה ווויז אווט יו זה מריה קארי-וקארי בהחלט הצליחה להשתוות אליה שזה מחמאה ענקית כי מריה קארי בתקופה ההיא הייתה מדהימה!

patito ƒeo

New member
it takes two ../images/Emo128.gif../images/Emo107.gif

ואיך אפשר להעיף את without you?? ועוד על ההתחלה??

SweetOrSexy

New member
אני שמעתי רק 3 שירים שלה ../images/Emo10.gif

כך שאין לי את מי להוציא כי לבנתיים שמעתי 3 שירים מהממים שלה.

otollo

New member
Respect../images/Emo128.gif

כי היא קצת צורחת שמה..וזה גם לא השיר הכי יפה בעולם..

MeetLofe

New member
../images/Emo128.gifStuff like that there

ואיך אפשר לעזאזל להעיף את with out you ו respect אלה בין הביצועים הכי חזקים שלה!! ואני אזכיר לכם מה סיימון אמר על וויזאווט יו-קלי השיר הזה הוא השיר של התחרות הזאת! ובריספקט סיימון גילה אותה לעזאזל!

SHTRUDIDI

New member
It's raining man../images/Emo128.gif

השיר הזה תמיד מציק לי ולא משנה מי המבצע, קלי עשתה אותו נחמד אבל הוא עדיין מעצבן...

למעלה