הזמנה למשפחות הפורום

פרי,הודעתי לדורון.הוא ידאג שהנושא יטופל...

תוכלי גם לפנות במסר או לטלפן אליו {יש לך את הפון שלו?}. מקווה לראותכם ביום ראשון. זהבה

../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif../images/Emo45.gif../images/Emo127.gif

מאי אל

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo20.gifוואי איזה כיף../images/Emo141.gif../images/Emo20.gif

גם אני רוצה. אפשר?

smo-דרלינג,אני צריכה הסעה למישהי מיוחדת.

דברי אתי ונתאם, אם יש לך מקום אני מלבישה עלייך טרמפ מאוד, אבל מאוד מיוחד. יש מצב?

smo

New member
כמה מיוחדת?../images/Emo68.gif

יש כנראה מצב שאסע עם מיכלי וסיוון... אבל לא הכל סגור עדיין

וחוץ מזה מתאים שסיווני ומיכלי יגיעו,עדי

בכוננות שיא, ועל מיכלי וסיוון... היא בכלל מעולפת. עד עכשיו היא לא מבינה איך מיכלי אמא כשהיא נראית כמו... טוב, את זה כולנו יודעות ומתפלצות מקנאה... מנוולת המיכלי הזאת. היא משקרת לגבי גילה כלפי מטה מחוסר ברירה ועל מנת למנוע "ויכוחים ותהיות" ואני... כששואלים אותי לגילי אני נוהגת להוסיף בין 7 ל-8 שנים למעלה כדי שיתעלפו עלי ויאמרו:"וואו..איך שאת נראית טוב לגילך..." כן!! אלו הם חיינו. את מבינה? היא אישה בת בלי גיל ואני?.... סייג לכחמה שתיקה..... הקיצר... מה -זה מתה שהן תבואנה. עדי ממש מחכה להן. ואת? דברי איתי , אני מייד מתחברת. נשיקות.

מה מה קרה פה את התעוררת?

איזה כייף נפגש כולנו ביחד נעשה חיים ונכיר את כל הילדים של............... מי שמגיע ראשון שומר מקום בזולה o.k.

הרגת אותי עכשיו....נו באמת...זוכרת את הטלפון

שקיבלתי בדיוק כששוחחנו היום? זה ההיה כדי להודיע לי שילדה מקסימה שהכרתי מהפורום שלי השכן נפטרה...
... ועכשיו אני תיכף נוסעת להלוויה..... אנחנו נתראה ביום ראשון.....

למעלה