הזמנה למשפחות הפורום

../images/Emo41.gif הזמנה למשפחות הפורום ../images/Emo41.gif

אני רוצה להזמין את משפחות הפורום לאירוע הקיץ השנתי של אקים ת"א יפו שיתקיים ביום א' בשבוע הבא. פרטים נוספים תוכלו לראות בקובץ המצורף. האירוע הוא לכל המשפחה והוא מיועד לגולשים ותיקים וחדשים כאחד. כולם כולם יכולים להשתתף. עלות כניסה לילד עד גיל 14 שאיננו תושב ת"א היא 20 ש"ח בלבד (במקום 35 ש"ח). מעל גיל 14 הכניסה היא חינם לאחים ולהורים. כולם כולם יקבלו שתיה קרה חפשית, שלגונים, פופקורן ונקניקיה בלחמניה. הבהרה חשובה- אקים ת"א תסבסד את עלות הכניסה של ילדי ת"א יפו. לצערי אינני יכולה לסבסד את עלות הכניסה של ילדי חוץ, אך למעט עלות הכניסה הנמוכה של ילדים עד גיל 14 לא יהיו לכם עלויות נוספות ותוכלו להנות עם כולם מהכיבוד ומאווירת הקרנבל. אני מאוד רוצה שגם אתם תוכלו להיות חלק מהאירוע המקסים הזה ואני מקווה לראות כמה שיותר משפחות מגיעות ומאחלת לכולכם הנאה. המעוניינים להצטרף מוזמנים לאשר בשרשור או במסר, או למס' הטלפון שלי שמצויין בהזמנה. שלכם תמיד, אורית

אני הראשונה להתייצב ../images/Emo3.gif כרגיל

נו מה ? ומה קרה לך שחר מודיעין , קיוויתי לפגוש אותך שם, סוף סוף, מיכלללללללללללל עיינים , מה זה אמור להביע , אין את חייבת זה צריך להיות אירוע גדול ואת חייבת חייבת להגיע , חסר לך שלא , את לא מכירה את הארועים של אורית הכפרה שלנו ?, אשמח לראות אותך ולהתעלל בך קצת
זה באמת אירוע של הקיץ ומי שלא בא מפסידדדדדדדדדדדדדד

../images/Emo6.gif אם הכל יהייה בסדר תוכלי להתעלל בי..בתנאי

כמובן שתבואי עם בגד הים האדום ההוא.........
, וברצינות - אם סיון תרגיש טוב, ונתארגן בסדר, נבוא... (את הנקניקיה שלה אתן לך כי היא לא מסוגלת לאכול את זה.....)

אוריתי,כמובן שאגיע כפי שסיכמנו../images/Emo13.gifעםבגד-ים../images/Emo9.gif

...ולא בגד הים האדום של ריקי
.

זהבההההההההה חכי עוד לא ראית את

החלק התחתון , אם לא ראית אז, או שזה חוטיני או שזה כלומיני, הבנת את הנעלם "תרתי משמע", מצפה לראותך אהובתי היקרה

../images/Emo124.gifאנחנו מגיעים בהרקב מלא ומצב רוח

חזרנו מאילת שזופים ומתאים לנו להמשיך במוטיב המים נשמע נהדר אורית תרשמי אותנו איריס

כמובן שבטח שמגיעה בגאווה רבה../images/Emo70.gif

אין מצב בעולם שיגרום לי לא להגיע לארועים שלך אוריתי !!!!! ההשקעה שלך באירועים אלו היא מופת ודוגמא לכל מי שעוסק בתחומי התרומה לקהילה, ולא משנה באיזה תחום. אבל האמת שאני באה רק כדי לראות את אמנון הכוסון.עדיין חייב לי את "הריקוד האחרון", ואין מצב שאוותר לו על זה. פרט לכך יש כמה "אנשות" יקרות ואהובות ,שעלי כבר להסניף אותן ממזמן, אז איריס+קלאו,ריקיייייי, מיכל, יונתי, מיכלי, אורלי,וכמובן-סיגלי שלי, כנסו לכוננות כי אני באה עם ה-מון מצב רוח,והילדים כבר באטרף. אז אסטה לה ויסטה קרידוס אמיגוס.

יופי כי גם אני צריכה קצת להסניף אותך,

ופיניתי לי את יום ראשון (הודעתי בחוג שלי שלא אוכל להגיע כי יש לי אירוע חשוב!!)

הרי זה כבר ברור שאני ואדיר נגיע../images/Emo13.gif...

איך אפשר שלא לבוא, מי שלא יבוא הפסד שלו
אורית תודה אוהבים אותך סיגל ואדיר

ויווש -פרי-יששששששש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אני ממש שמחה!!! סוף-סוף אראה את הילדים הנפלאים שלכם! אין מאושרת ממני ! אוהבת אתכן.

למעלה