הזמנה להרצאה בנושא תזונה נכונה

../images/Emo41.gif הזמנה להרצאה בנושא תזונה נכונה ../images/Emo41.gif

אקים ת"א יפו מזמינים הורים, בני משפחה ואנשי מקצוע להרצאה בנושא: תזונה נכונה אצל ילדים ובוגרים בעלי פיגור שכלי המרצה: מיכל קאירי - דיאטנית קלינית, סגנית מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה במרכז שניידר לרפואת ילדים ההרצאה תתקיים ביום חמישי ה-27/12/07 בשעה 20:00 בערב, באולם הכנסים של מרכז אקים, רח' פנחס רוזן 69 הדר יוסף, ת"א * הכניסה ללא תשלום לפרטים נוספים: אורית הלפרין - יו"ר אקים ת"א, 050-6442556 / 054-6979720 _________________________________________________________________________ אשמח לראות את כולכם, השתדלו להגיע אורית

לא היית בסדנא כשדיברתי עליה???../images/Emo2.gif

דיברתי איתה כבר לפני למעלה מחצי שנה על הרצאה בפני הורים/משפחות באקים על נושא "תזונה נכונה" והיא מיד נענתה בחיוב . מיכל ובעלה היו מוזמנים שלי בהצגה בקאמרי ומאוד נהנו. {כל המיכליות שאני מכירה מקסימות
}

../images/Emo9.gif תודה...לא, כנראה שלא הייתי באותה הפעם כי

בטוח הייתי מגיבה..... יו חבל שלא ידעתי , אתמול היינו בשניידר וראיתי אותה (דיברה אמנם עם הורים אחרים אבל אם הייתי יודעת הייתי מוסרת לה לפחות ד"ש ושאראה אותה בהרצאה.)

אשתדל להגיע

הזדמנות לשמוע הרצאה בתחום שמעניין אותנו וגם לפגוש את החברים שמזמן מזמן לא נפגשנו...

אורליה2

New member
היי אורית, האם מדובר על תוספי מזון ספיצפיים?

תוכלי לפרט מעט על מה בדיוק ההרצאה למה צריך משהו "מכוון" לבעלי פיגור שכלי? אני מאוד אשמח לשמוע אם יש משהו שאני לא מכירה

למעלה