הזדמנות שניה וניכוי שליש

liran610

New member
שלום לכולם-המלצה

אני חיפשתי כאן בפורום ולא ממש מצאתי אני לא כל כך מבינה במכוניות, ואני מחפשת אוטו קטן בסגנון פיאט איפה אני יכולה למצוא המלצות על מכוניות? אני גם די מפחדת לקנות מאדם פרטי. השאלה מה כל כך ההבדל אם קונים מהשכרה או מאדם פרטי? ואיפה בעצם יותר בטוח לקנות?

shaharc7

New member
שתי שאלות בנושא קניית מצבר חדש

שלום, אבקש בנימוס את עזרתכם יש ברשותי פונטו שנת 2000. 1. האם לבחור מצבר 45 אמפר או 50 ? 2. האם רצויי מצבר של שנפ או של Varata ומהו טווח המחירים (בגדול) של מצברים מן הסוג הזה אותו אני מעוניין לרכוש ? תודה רבה

ציור על צד מכונית או/ הדבקה

האמת, אני פונה אליכם כי אני די אובדת עיצות כבר.. אני מעוניינת להדביק / לצייר על צידי הרכב שלי. אני מתכוונת על הדלתות.. אני רוצה (ולא, אל תגידו שזה "ערסי".. את זה אני יודעת לבד) משני צידי הרכב ציור של כאילו אש.. הרכב שלי בצבע שחור - אני רוצה את ה"אש" בצבע אפור.. ראיתי רכב אחד כזה כבר מסתובב ברחבי באר-שבע.. אין לי מושג איפה השיג את זה.. תודה מראש לכל מי שיכול להפנות אותי לחנות שמוכרת מדבקות כאלו ו/או מי שמצייר על מכוניות.

roikopel

New member
פיגו 206 CC

רצתי רק לשאול מה אתם אומרים על פיגו 206CC ? אומרים שיש הרבה בעיות עם הגג, זה נכון? האם התחזוקה שלו יקרה? והאם מישהו מוכר???

katom1

New member
מחפש פולו - עזרה

מחפש פולו אוטומטית בת 5 . האם יש מקורות אחרים חוץ מהעיתון? תודה על כל עזרה

enigo

New member
לוחות אינטרנטיים

למשל כאן בפורום, חפש למעלה... יש עוד הרבה לוחות ואם לא תמצא שם, תמיד יש את סוכנויות הרכב המשומש.

Fitch

New member
מנצל"ש. מחפש טווינגו. איפה מחפשים?

אם אני מחיפה והן רובן בת"א.

174M4R

New member
מנסה לעזור.

יש כל מניי חנויות קטנות של ציוד לרכב ומערכות, יש כאלה שיש שם מדבקות כאלה. את מוזמנת גם ליצור קשר עם רמי חטיב, יש לו סדנא לשיפורים חיצוניים של רכבים כמו ספוילרים, חצאיות וכדומה והוא מביא למי שרוצה אומן שמצייר ציורים מדהימים על רכבים כמו זה בתמונה
אם את רוצה אני יביא לך את הטלפון שלו בפרטי ותבררי אצלו עוד פרטים. הוא מאשקלון. בתמונה זאת האונו של רמי אחרי הצביעה המדהימה שהוא עשה עליה. זאת צביעה ולא מדבקה! איתמר

למעלה