הופעת פסנתר בזאפה הרצליה היום

ענת 19

New member
../images/Emo41.gifהופעת פסנתר בזאפה הרצליה היום../images/Emo41.gif

היום, הופעת פסנתר מיוחדת המוקלטת לאלבום הופעה מיוחד. פתיחת דלתות ב 20:30 , תחילת הופעה 22:00 מי מגיע

ענת 19

New member
היה מעולה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ההופעה הטובה ביותר שהייתה לרמי לדעתי מאז ומעולם... רמי פשוט היה המיטבו (וזה לאחר שתי הופעות אתמול! שזה לעצמו בכלל מדהים) רשימת השירים (והיו המון) : קרוב אל ליבך על הגשר הישן הניחי לי בוא קר שם בחוץ אין כמוה הרבה פנים חוץ ממך כלום ילד אחר (איזה כיף שזה היה!) הים כבר לא אהביני גשר עוד לא תמו כל פלאייך דווקא עכשיו אלה החיים שלי ביום של הפצצה צעיר לנצח תפוחים ותמרים אהובת הספן (
) כל מה שתרצי עניין של זמן נוצה ברוח תינוקי אש ----------------------- כמובן שלא כל השירים הללו ייכנסו לאלבום הכפול . בכל מקרה היה נהדר, רמי לא דיבר הרבה (כיוון ואתם יכולים לראות שהיו המון המון שירים) יש מצב די טוב שתשמעו אותי באלבום הזה כי ישבתי ממש ממש קרוב. תמונות יעלו מחר/מחרתיים מי שהיה בהופעת שישי, ספרו אילו שירים היו... שיהיה אחלה שבוע , היה מקסים ענת

nizzan

New member
אני לא מאמינה שפספסתי את תינוקי

שנים אני רוצה לשמוע את זה בהופעה.. מקווה שזה יכנס לדיסק. (וגם גשר וילד אחר) ענת, יש לך מושג למתי מתוכננת ההוצאה של הדיסק?

ענת 19

New member
עדיין לא אבל אני אדע בימים הקרובים..

אני די בטוחה ש"תינוקי" ייכנס לדיסק.

Dug E

New member
חסר לו ותינוקי,הים כבר לא,גשר וילד אחר

לא יכנסו לאלבום.

ענת 19

New member
הים כבר לא בטוח ייכנס!

את "ילד אחר" רמי ממש אוהב אז יש סיכוי גדול שייכנס. ו"תינוקי" - לא נראה לי שרמי היה שר אותו בהופעה אם לא היו רוצים להכניס אותו . נקווה לפחות

Dug E

New member
למה נראה לך שהים כבר לא

לא ייכנס? היו פאשלות בביצוע?

nizzan

New member
נראה לי שהיא התכוונה ההיפך..

"הים כבר לא" , בטוח ייכנס!! הבנתי נכון ענת? חוץ מזה צחר, אני לגמרי איתך בדעה.

ענת 19

New member
נכון! התכוונתי שהים כבר בטוח ייכנס...

והגרסא שהייתה בהופעה הייתה מדהימה. האמת , כל השירים היו מדהימים

למעלה