הופעות נוספות ב-EMA!!

Smelly

New member
../images/Emo41.gifהופעות נוספות ב-EMA!!../images/Emo41.gif../images/Emo60.gif

להקת הגורילז מצטרפת לרשימת האמנים שיופיעו בטקס פרסי ה-Europe Music Awards לשנת 2005 שיערך ביום חמישי הבא (3 לנובמבר)!! בהופעה בלעדית וראשונה מסוגה תופיע הלהקה המצויירת כהולוגרמות תלת-מימדיות ביחד עם הופעה חיה של De La Soul... בנוסף השחקן הלטיני, דיאגו לונה, זמר ה-R&B, ג'ון לג'נד, והשלישיה המדהימה שהגיעה בשבוע שעברה למקום הראשון במצעד האלבומים והסינגלים הבריטי, השוגאבייבס הצטרפו לרשימת מגישי הפרסים בערב הנוצץ! (למעריצי/ות הבקסטריט בויז - עוד לא יצאה הודעה!!) ================================================================== עוד 10 ימים לטקס פרסי ה-Europe Music Awards לשנת 2005 בסופ"ש הקרוב : סופ"ש לקראת טקס פרסי ה-EMA - שישי-ראשון ה-28/29/30 לאוקטובר!! מדי יום יהיו מבזקי מועמדים בשעות 13.30 וב-17.00 (במידה וישתנה השעון באירופה לשעון חורף, ישודרו המבזקים ב-14.30 וב-18.00)

DirrtyShay

New member
../images/Emo46.gif יש לי 10 שאלות..

מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? מה עם מאריה ? אני רוצה שהיא תופיע עם Get Your Number
ואני מאמין ששם היא תהיה בלי פלייבק (*אשליות*)

Smelly

New member
מאריה לא נראית באופק...../images/Emo60.gif

מאריה לא נראית באופק... מאריה לא נראית באופק... מאריה לא נראית באופק... מאריה לא נראית באופק... מאריה לא נראית באופק... מאריה לא נראית באופק... מאריה לא נראית באופק... מאריה לא נראית באופק... וגם אם היא הייתה מופיעה אין מצב שהיא הייתה מופיעה בלי פלייבק - כבר הרבה זמן לא ראיתי אותה מופיעה בלי....

Smelly

New member
+ מאריה לא נראית באופק...../images/Emo60.gif

שכחתי תשובה אחת...

Smelly

New member
דבר אחרון: בכרות מדונה!../images/Emo60.gif

הבכורה לקליפ החדש של מדונה לסינגל "Hung Up" ביום חמישי בשעה 11:00!!

ערן1987

New member
היום הראו קצת מהקליפ ב-MTV

היא רקדה שם עם הידיים,זה מצחיק היה לראות אותה ככה.. הוח,היא מדהימה

dor307

New member
אז יש לי הופעה חדשה שאני הכי מחכה

נשמע מאד מבטיח רובי מדונה PCD פו פיטרס ועכשו זה...ושוגאביבס
רק שלא יהיה שטיח בית"ר שוב.

o m g

New member
גורילז, נחמד...../images/Emo13.gif

חבל שהם מתעקשים להיות אנימציות :|

dor307

New member
מה זה מתעקשים להיות אנימציות?

זה הקטע שלהם. מה יש לך לראות שהם לא מצוירים? דימון אלברן? זאת לא מציאה ובשביל זה יש גם את בלר.

o m g

New member
לראות ציורים בהופעה

נראה לי פחות נחמד מלראות משהו -באמת- בלייב :\ אני יודעת שזה הקטע שלהם, אבל בהופעות נראה לי שאפשר לוותר על זה

xtina 4 ever

New member
גורילז?...= |

בעע..הרסו לי
ולמה הם מתעקשים להיות אנימציות?....מה הם כל כך מכוערים?

psychoit

New member
האמת שהסולן ממש אבל ממש לא מכוער!

אני יודעת איך הוא נראה. הוא אפילו די יפה. קוראים לו דיימון אלברן
.

למעלה