הודעת מנהל חשוב מאוד !!!

../images/Emo41.gifהודעת מנהל חשוב מאוד !!!

לאחר בקשות רבות לימנע מהודעות פוליטיות בפורום הדבר לא קורא, ולצערי כמו שחשבתי יש כאלו שמנצלים את הבמה של הפורום למטרות פוליטיות בלבד . חשיב להדגיש אין לי שום קרבה פוליטית חברתית או אישית לשום גורם במועצה לכן מהיום כל הודעה שתראה לי פוליטית בעד או נגד מישהו מהמתמודדים תמחק מידית ולא ישלח שם הודעה מקדימה לכותב . אני חוזר ואומר מטרת הפורום לשפר את איכות החיים שלנו במושבה לעזור אחד לשני לכוון ולהסביר ולהקל כל אחד כפי יכולתו או בדרכו ,הפורום לא שייך למועצה הוא שלנו התושבים. לידעתכם בשלב ראשון לא יופעל בפורום מערכת ניטור הודעות אוטומטי ההודעות ינוטרו ע"י בלבד לא יעזור ?? נבצע ניטור אוטומטי בפורום . ועוד דבר,אין כאן נסיון לסתום פיות אין כאן שום כוונה לדיקטטורה יש כאן כוונה ברורה לשמירה על איכות הפורום ותרבות הדיון בו . תחסכו ממני וממכם את כל התגובות על בעד או נגד המהלך, זה לא יעזור מי שטוב לו ישאר כאן ויתרום את חלקו לפורום ולתושביםומי שלא אני בטוח שהוא ימצא את דרכו מחוץ לפורום . המשך יום חמים ונעים גיא

דני361

New member
גיא ידידי אתה צודק בהחלט

מהלך נכון לאור העובדה שאנחנו נכנסים לשנת בחירות ככל שהתאריך מתקרב כך יגדל ניצול הפורום ע"י עסקנים פוליטים להבדיל ממך אני כן פעיל פוליטי ואני בהחלט תומך בהחלטה שלך . ישר כוח דניאל

למעלה