הודעה חשובה בעניין הטיול

Nחמן

New member
../images/Emo41.gif עדכון עכשווי בקשר לטיול ../images/Emo41.gif

בירור, שערכתי הערב בקשר למסלול, העלה את הממצאים הבאים: כרגע יש לנו רכב
אחד עם 4 מקומות + נהג מירושלים ושישה נוסעים. משמעות הדבר היא: נוסע אחד יצטרך להגיע לת"א ולהצטרף שם לרכב של "מצפה לגאולה". נקודת איסוף בירושלים טרם נקבעה. הנהג הירושלמי והנוסעים, שאמורים להצטורף אליו, מתבקשים לשגר אליי מסר דחוף ביותר על מנת לוודא, שלא תהיה תקלה נוספת. "מצפה לגאולה"
יוצא מהדרום עם רכב
בן 6 מקומות + נהג וחמישה נוסעים. נוסע נוסף יוכל להצטרף אליו בדרך חיפה בת"א ליד תחנת רכבת "מרכז" (ארלוזורוב). הנוסעים איתו מתבקשים להתקשר אליי או לשלוח מסר לאישור השתתפותם ולתיאום נקודות איסוף. רכב
נוסף בן 4 מקומות + נהג יצא כנראה מאיזור כפר סבא. במקרה הצורך ייערכו שינוים בציוות הנוסעים וחלק מהנוסעים יצטרפו אליו.
נחל הקיבוצים - מקום מקסים לטיול וגם מאוד פופולארי. יש לקחת בחשבון הליכה במים (מכנסיים קצרים/בגד ים ונעליים מתאימות).
מנחל הקיבוצים מומלץ להגיע לחוף הבונים בקיסריה. שם יש חניון מסודר עם אפשרות לינה. ע"פ המידע שברשותי העלות בחניון היא 50 ש"ח לאדם.
לאחר התמקמות בחניון נצא לארוחת ערב במסעדה חלבית בזכרון יעקב לפי בחירה אישית.
למחרת נטייל בשמורת הטבע בחוף קיסריה ונהנה מנוף מקסים ומשגע. אחה"צ חזרה הביתה. כמעט אפשר לברך על המוגמר אולם אני חייב לקבל אישורים מכל המשתתפים לפני שאקבל אחריות מלאה על הטיול. לסיום - תודה רבה מכל הלב
לאביאל ולאליאור היקרים מפז והמתוקים על העבודה הנהדרת שעשו (אני מבקש כאן שרשור כיפק כזה, שהם יזכרו אותו גם בעוד 50 שנה...
), תודה רבה גם למצפה לגאולה על המידע, שאספו עבורי ועל העזרה בארגון השלב הסופי של הטיול, ותודה גם לאיתי על המידע הנוסף, שסייע בידי להחליט, שכל הבעיות (כמעט) נפתרו על הצד הטוב ביותר. ואחרון אחרון חביב - אני חוזר ומצהיר שוב: כל הקרדיט שייך אך ורק לאביאל ולאליאור. החלק שלי הסתכם רק בדחיפה באחרונה של העגלה, לאחר שהשניים נתקלו בקשיים נפשיים להרים משא כה כבד. בכל זאת ההצלחה תיזקף כולה לזכותם. עכשיו הכל תלוי בנו - במשתתפים. אנחנו נקבע, אם לא תהיה תקלה של הרגע האחרון, ואם הכל ידפוק בדיוק כמו שעון. אז...
כיפק לאביאל ולאליאור!...

Naor2x

New member
אני שמח לשמוע שהכל הסתדר...../images/Emo13.gif

וקצת מצטער לשמוע שחלק מבטלים - אבל זה עניין של כל אחד עם עצמו. אנחנו נהנה בכל מצב
אני - מתכוון להגיע כאמור. ואני חושב שאין שום סיבה לביטול הטיול. סה"כ אין שום בעיות או מניעות מלקיימו - והכל מסתדר.

טוהרtoar

New member
דעתי בעניין (לאחר קריאת התגובות באשכול)

לפני הכל - כפי שכבר כתבתי, אני בין המצטערים על ההחלטה לא להוציא את הטיול לפועל, וברוח זו יש לקרוא את הדברים הבאים שאכתוב דבר ראשון - "הפה שאסר הוא הפה שהתיר" - לדעתי, אם המארגנים החליטו להגיע להחלטה על ביטול, מהם צריך לשמוע על שינוי ההחלטה, ובכל מקרה אני רואה את העניין הזה בעייתי כרגע, כי זה די הדקה ה90, וכמו שכתב ערן, ואני בטוח שגם אחרים חשים כך, זה משהו שצריך להתכונן אליו ואי אפשר להשאר "תלוי באוויר" עד כזה קרוב למועד הארוע. דבר שני - "גדול בחכמה ובמניין" - אני לא רואה מניעה, להרים את הכפפה שהושלכה לארגון משהו אלטרנטיבי, אבל לשם כך ראוי : א. לתפוס פיקוד, ולא להצהיר רק על מוכנות להיות "חייל של המפקדים". ב. לקחת מהמארגנים הפורשים את רשימת המשתתפים ולברר מול כל אחד מהם מה הסטטוס ביחס לשינוי, ולוודא שיכול להתכונן מחדש למה שמתכננים, ולא לקחת כמובן מאליו.

Nחמן

New member
כפי שיכולת לקרוא

בהודעה, שהועלתה זה עתה, לאחר מרתון טלפוני של 3 שעות הטיול כמעט סגור הרצטית. הדבר היחיד, שחסר לי, הוא רשימת המשתתפים ואישורם הסופי להשתתפות בטיול ולהתחייבות לשאת בהוצאות המשותפות (דלק ולינה). המחיר ללינה הוא כנראה 50 ש"ח לרכב (או לאדם?) - עדיין בתחום הסביר. במסעדה (אין צורך להזמין מקומות מראש) כל אחד יזמין לפי רצונו ועל חשבונו מה שיבקש. נראה לי, שההוצאות הכוללות לא יעלו על 200 ש"ח לאדם. תודה לך על שיתוף הפעולה. "מצפה לגאולה" יאסוף אותך סמוך לתחנה המרכזית בעירך או במקום אחר, שייקבע על ידו, בשעה, שלא נקבעה סופית עדיין.

למעלה