ההמלצות שלכם-משהו קטן כדי להעיר את הפורום

FireInsaid

New member
../images/Emo41.gifההמלצות שלכם-משהו קטן כדי להעיר את הפורום

אז ככה, בגלל שהפורום קצת רדום, החלטתי לפתוח שרשור שאני מקווה שכולכם תשתתפו בו :] כמו שאפשר לראות בכותרת, זה שרשור ההמלצות שלכם;סרטים, סדרות, ספרים, וכו'. והפעם, ההמלצות כולן צריכות להיות קשורות לאיך לא, אהבת נשים! אז קדימה, שכל אחד ימליץ על:
סרט לסביות אהוב, אחד שאהבתם וכולנו חייבים לראות:
סדרה אהובה עם לסביות (חוץ מישנן בנות):
ספר אהוב שבו מוזכרות לסביות:
שיר המדבר על אהבת נשים:
סדרת אנימה שבה זוג לסביות(בטח לא כולכם ראיתם כזאת, אבל עדיין):
ואחרון חביב - כל מה שבא לכן להמליץ עליו, שלא נמצא באחת הקטגוריות ושקשור לאהבת נשים (ציור, סרטון, פאנפיק, וכו'): אז קדימה, תמליצו!

FireInsaid

New member
טוב, אז אני אתחיל:

סרט: "קליק", אחת סרטי הלסביות הכי חמודים שיש! אם לא ראיתן, רוצו עכשיו XD בקצרה, הסרט מדבר על אישה שבזמן החתונה שלה פוגשת מישהי, וישר יש בינהן ניצוץ. סרט חמודי :)
סדרה: "סקינס", העונה השלישית. סקינס זאת סדרה בריטית על חבורה של בני נוער, סדרת דרמה ממש מעולה. קיצר, בעונה השלישית כל השחקנים חדשים, ויש סיפור אהבה בין שתי בנות...פשוט חובה לראות, חובה חובה חובה! (תמונה מהסדרה---->)
ספר: ת'אמת שלא ממש קראתי ספרי לסביות, רק את "הנה אני מתחילה", ואני לא זוכרת ממנו כלום - אני מחכה להמלצות ספרים שלכן.
שיר: טוב, אפשר להגיד ש Poker Face של ליידי גאגא זה קצת שיר על אהבת נשים....קראו את הליריקס ותבינו למה XD ובכלל, זה שיר יפה.
סדרת אנימה: המממ ראיתי כמה אנימות(למי שלא יודע אנימה זאת אנימציה יפנית) על אהבת נשים, וההמלצה שלי היא Kannazuki no Miko, סדרה ממש מרגשת. למי אכפת אם זה מצוייר, זה ממש מרגש 3>
יש ציור אחד מדהים שמישהי ציירה של זינה וגבריאל מ"זינה הנסיכה הלוחמת": http://img199.yfrog.com/img199/8701/09aqt04kissingatsunset.jpg
וזהו...וואי, נראה לי שהגיע הזמן לישון XD

Shiri from the block

Active member
חחח אין לי מה לענות.. סרט לסביות אהוב או שאהבתי? הממ היה אחד שאני זוכרת שהיה ממש נחמד, קוראים לו "יותר טוב משוקולד", זה העמוד שלו באינטרנט http://www.imdb.com/title/tt0168987/ מעבר לזה אין לי כלום../images/Emo12.gif

Shiri from the block

Active member
אוקיי אחרי חיפושים ביוטיוב מצאתי כל מיני קטעים לסביים מסרטים או סדרות, ובצד ימין ב info יש את רשימת הסרטים ויש שם הרבה../images/Emo12.gif אז כשיהיה לכן זמן תורידו את כל אלה או שתסתפקו בסירטונים שביוטיוב../images/Emo6.gif http://www.youtube.com/watch?v=luf0HxK-zBk&feature=fvsr http://www.youtube.com/watch?v=GG9sCQGz4kE&feature=fvsr http://www.youtube.com/watch?v=JytRAjmpuQs

the l word 10

New member
יש לך שם של סרט טוב שאני יוריד על לסביות

אני ממש רוצה ליראות!!!!!!!!!!!!!

Shiri from the block

Active member
המממ א'- לא ראיתי שום סרט מכל הסירטונים שהעלתי פה.. רק אחד מהם שהמלצתי כבר שנקרא 'יותר טוב משוקולד' אבל בשאר הסירטונים שהבאתי אמרתי כבר שרשום בצד ימין את שמות הסרטים אז פשוט תורידי אותם וזהו.. אני לא ראיתי אותם.. ב'- זה אוריד../images/Emo3.gif

מצטרפת:]

סרט לסביות אהוב, אחד שאהבתם וכולנו חייבים לראות:רציתי לכתוב את קליק
.. אבל אם כבר- "לחפש את סאנדיפ" -זה סיפור אהבה בין אוסטרלית להודית שנפגשו באנטרנט ובסוף עברו לגור ביחד, זה כל כך חמוד וכיף לראות
ספר אהוב שבו מוזכרות לסביות: לא כל כך מכירה, יש שרשור של המלצות בפורום "לסביות גאווה נשית" אם מישי רוצה :] שיר המדבר על אהבת נשים: דפנטלי המעיין הזוהר
, ועוד הרבה שירים של רונה, פשוט תשמעו אותה! סדרת אנימה שבה זוג לסביות(בטח לא כולכם ראיתם כזאת, אבל עדיין): לא מכירה .. ואחרון חביב - כל מה שבא לכן להמליץ עליו, שלא נמצא באחת הקטגוריות ושקשור לאהבת נשים (ציור, סרטון, פאנפיק, וכו'): יש את lizzi the lezzy המצחיקה D:- הנה הכתובת: www.lizzythelezzy.com

chyio

New member
../images/Emo90.gif../images/Emo90.gif

סרט לסביות אהוב, אחד שאהבתם וכולנו חייבים לראות: ג'יה!!!!!! בהחלט ג'יה!! זה לא בדיוק סרט *על* לסביות אבל אהבת אישה בהחלט חלק גדול מהסרט סדרה אהובה עם לסביות (חוץ מישנן בנות): זינה [כי הן כן היו זוג
] ספר אהוב שבו מוזכרות לסביות: נעמת לי מאוד [זה הספר לסביות היחיד שקראתי אבל יש עוד אחד שאני רוצה לקרוא... משהו עם בוץ' ובלוז, לא זוכרת XD] שיר המדבר על אהבת נשים: לא מכירה
סדרת אנימה שבה זוג לסביות(בטח לא כולכם ראיתם כזאת, אבל עדיין): סטרוברי פאניק! D: ואחרון חביב - כל מה שבא לכן להמליץ עליו, שלא נמצא באחת הקטגוריות ושקשור לאהבת נשים (ציור, סרטון, פאנפיק, וכו'): הנשיקה הכי טובה שראיתי בטלוויזיה: http://www.youtube.com/watch?v=I9NJO4F1KAQ&feature [ולא, לא ראיתי את הסדרה, סתם שמעתי שיש שם לסבית אז ראיתי רק את הפרקים איתה XD]

limors2

Active member
וגם הסרט../images/Emo99.gif

שם אפילו פחות, אבל הוא עדיין ממש טוב!

G House

New member
וואו, לא הייתי כאן הרבה זמן.

סרט לסביות אהוב: המ. Go Fish, אני חושבת. זה בשחור לבן והכל, אבל זה מעולה.
סדרה אהובה עם לסביות: אר, באפי? או הכי גאים שיש, אבל אני שונאת את הלסביות שם.
ספר אהוב שבו מוזכרות לסביות: 'אשתו של הנוסע בזמן', אבל הלסביות שם ממש, ממש שוליות. 'הנה אני מתחילה' זה גם טוב.
שיר המדבר על אהבת נשים: מבול, איי גאס. אני לא ממש יודעת.
סדרת אנימה שבה זוג לסביות: זוג מפורש? LOL, לא. לא רואה יורי.
ואחרון חביב - כל מה שבא לכן להמליץ עליו: הפיק הזה. זה לא הבאפי/פיית' הכי טוב שקראתי, אבל הוא בהחלט האחרון, אז וואטאבר.

FFTL

New member
טוב יאללה.

סרט לסביות אהוב, אחד שאהבתם וכולנו חייבים לראות: אני לא יודעת אבל נראלי אבודות והוזות.
סדרה אהובה עם לסביות (חוץ מישנן בנות): חח יש שוגר-רוש אממ..יותר מזה אני לא באמת רואה יותר מידיי תוכניות של לסביות חח
ספר אהוב שבו מוזכרות לסביות: אין לי מושג. לא יצא לי עוד לקרוא על זה..
שיר המדבר על אהבת נשים: רונה קינן - מבול ועיניים זרות.
סדרת אנימה שבה זוג לסביות(בטח לא כולכם ראיתם כזאת, אבל עדיין): וואלה אני לא מכירה שמות..אבל שלחו לי לא מעט כאלה חח
ואחרון חביב - כל מה שבא לכן להמליץ עליו, שלא נמצא באחת הקטגוריות ושקשור לאהבת נשים (ציור, סרטון, פאנפיק, וכו'):

ping93

New member
הממ..

(וואו, רק עכשיו גיליתי את הפורום הזה) סרט לסביות אהוב, אחד שאהבתם וכולנו חייבים לראות: יש הרבה. ואם אתם רוצים סרט שהוא לא מדכא, אז itty bitty titty committe (אפילו דניאלה סי (מקס) נמצאת שם) סדרה אהובה עם לסביות (חוץ מישנן בנות): טוב, כבר אמרו כאן את הפייבוריטים שלי - סקינס, שוגר ראש ובאפי... אה, כן, יש את south of nowhere. ספר אהוב שבו מוזכרות לסביות: אמה ויגואר. ספר שמספר את הסיפור האמיתי של זוג לסביות בשואה, אחת גרמנייה ואחת יהודייה. זה די טראגי, אבל פשוט מרגש. גם יצא לזה סרט. שיר המדבר על אהבת נשים: אה... סדרת אנימה שבה זוג לסביות(בטח לא כולכם ראיתם כזאת, אבל עדיין): אה... ואחרון חביב - כל מה שבא לכן להמליץ עליו, שלא נמצא באחת הקטגוריות ושקשור לאהבת נשים (ציור, סרטון, פאנפיק, וכו'): אם לא יצא לכן להכיר את הלהקה tegan and sara, אז הנה אני ממליצה עליהן. הן תאומות מקנדה, שתיהן לסביות ואפילו הופיעו בפרק של TLW.

למעלה