הדרכות בחינם חינם

• פותח הנושא RieM
  • פורסם בתאריך

Sierion

New member
מי המדריך../images/Emo35.gif

אם זה מאיר אז אני לא בא, הוא יהרוג לי את החתול והרי ידוע שלא קונים חתול בשק אלא אם כן הוא מת. אני בכלל רציתי כלב

RieM

New member
זו הפתעה, תגיע ../images/Emo152.gif

מסבירים איך להכין מרק קישואים טעים.

noam625

New member
כמה שאלות

האם הדרכה ביום ראשון מתקיימת ב19:00 ואם כן כמה זמן ?": כמה עולה הכניסה למתחם ? מה צריך להביא לשיעור ומי מעביר אותו? האם יש קו אוטובוס המגיע לאזור? ואם אפשר כתובת ? תודה !!!!!!!! וחג שמח לכל המחליקים ...........

RieM

New member
כרגע יש שתי הדרכות חינמיות שבועיות

יום רביעי - שמונה בערב ברחבת הרולר בספורטק תל-אביב. יום חמישי - תשע בערב בפארק מול קניון אבנת שבפתח-תקווה. רצוי להגיע עם זוג רולרים, אבל אם אין, בתל-אביב ניתן לשכור זוג במשרדי הספורטק הסמוכים לרחבה. הכניסה - חינם. ההדרכה - חינם. האחריות עלייך - חינם. מצב הרוח - חינם. הנפילות וההתרסקויות - בונוס בחינם !

Sierion

New member
וכבונוס מיוחד:

יתכן ואגיע להדרכות בפתח וכ"ס ובת"א. אבל כמובן, יתכן ולא.

תכףאשוב

New member
וכבונוס מיוחד

יתכן שלא אגיע לאף אחת מההדרכות. וכמובן, לא יתכן שאגיע אף לאחת מההדרכות.

RieM

New member
וכבונוס מיוחד - חידון לגיל הרך ../images/Emo95.gif

הסיריון הלך לאיבוד ומסתתר בתמונה.
ילדים יקרים, אנא עזרו למצוא את הסיריון והשיבוהו לביתו
לפני שיגיע להדרכות ויגרום לבלאגן נוראי.
בין הפותרים נכונה, יוגרל מרק קישואים חם וטעים, מעשה ידיו של דוד נתן.

Sierion

New member
מצאתי../images/Emo70.gif

זה ההוא עם חולצת הפסים הירוקה לבנה, השיער הבלונדיני המקורזל, השיער הירוק והזקן הצרפתי

dereV

New member
תודה

היי מאיר תודה על העזרה אתמול. אני אעזור לענבל לבחור רולר טוב ואז כבר יהיה לה קל יותר לתפוס את העניין. עשיתם סיבוב גדול אתמול בפארק? התאמנתם בלחצות גשרים? לי עדיין לוקח רבע שעה לגשר... ביי בינתיים ונתראה בשבוע הבא ורד

RieM

New member
היי ורד

אני שמח שנהנית ממפגש, אם כי נראה לי שהיית בעיקר עסוקה בלשמור על ענבל ופחות לתרגל בעצמך.

למעלה