הדרכות בחינם חינם

• פותח הנושא RieM
  • פורסם בתאריך

RieM

New member
../images/Emo124.gif הדרכת מתחילים ביום רביעי 23/4/08

ביום רביעי 23/4/08, בין השעות 20:00-21:00, תתקיים הדרכת מתחילים ברחבת הרולר בספורטק תל-אביב. ההדרכה חינם אין כסף ועל בסיס יעוץ חברי ותו לא. פרטים נוספים

davidavid100

New member
הדרכת מתחילים-24/04/08

ביום חמישי הקרוב, בין השעות 21:00-22:15, תתקיים הדרכת מתחילים ברחבה העגולה בפארק מול הקניון הגדול(קניון אבנת) נמצא על רחוב זבוטינסקי (20-17 דקות נסיעה מת"א). אחרי ההדרכה מחליקים בעלי יכולת לנסיעה של קילומטרים מווווזמנים להצטרף אלינו לנסיעות של קבוצת ההחלקה של פ"ת הרפ"ת היוצאת בשעה 22:30 מאותו מקום הדרכה בהדרכות מלמדים מתחילים, בינוניים ואף מתקדמים קצת (שרוצים את הפאן של הפרירייד) 1. עקרונות ההחלקה הנכונה ויציבת הגוף תוך כדי החלקה. 2. החלקה במישור ומעבר מכשולים. 3. תרגילי יציבות. 4. עצירת מעצור. 5. פניות והצלבות. 6.עצירות על הרולר-ללא מעצור. 7.נסיעה אחורה. ועוד... ההדרכה חינם אין כסף ועל בסיס יעוץ חברי ותו לא. אי לכך, כל המגיע להדרכה הנ"ל חייב לעיין קודם לכן בהצהרה הכתובה בקישור המצורף להלן : http://www.israel-rollers.net/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1301 מכיוון שזו אינה הדרכה פורמלית בתשלום, ההשתתפות היא על אחריות המחליק בלבד ! כל מחליק ותיק ומנוסה המעונין לתרום מנסיונו ולעזור למחליקים חדשים, מוזמן להגיע בשעה היעודה ולעזור במלאכה הנ"ל. בבקשה לדייק-תודה דוד קייסר

back21978

New member
האם ידוע לך לגבי השכרת רולרבליידס?

אני מעוניין להשתתף בהדרכה, אך טרם קניתי רולרבליידס. חשבתי בתור התנסות אולי לשכור מהספורטק, אך ידוע לך אם בשעות הללו עדיין ניתן להשכיר זוג רולרבליידס?

Blabla99

New member
../images/Emo78.gifחצי רחבה העגולה

החצי השני תפוסה ע"י במה. מקווה להגיע...

davidavid100

New member
מה???????????

הם תפסו קצת מקום עם הבמה המזורגגת שלהם של ערוץ הילדים בואנה עושים הופעה חרא אבל למה להרוס תמצב רוח גם לפני טוב נאתמן עם מה שיש-וזה מספיק באמת-לזכור שיש גם שבילים

RieM

New member
לפי הידוע לי

ניתן להשכיר זוג רולרים במשרדי הספורטק הסמוכים לרחבה. נדמה לי שהעלות היא משהו כמו 25 ש"ח לשעה ו-20 ש"ח לתושב תל-אביב. כדאי שתגיע עשרים דקות לפני ההדרכה, בכדי שיהיה לך מספיק זמן לשכור ולהתארגן לאחר מכן על הציוד.

davzak1

New member
האם ידוע לך לגבי השכרת רולרבליידס?

לא ידוע לי שניתן להשכיר רולרבליידס בארץ, אבל אני מוכר רולרבליידס חדש של SOLOMON כולל מגינים במחיר מציאה. מידה-41-45 במידה ואתה מעוניין ניתן להתקשר בטל 054-5610462

Sierion

New member
פה לא לוח מוכרים קונים

וכפי שכבר נאמר, יש איפה לשכור רולר אז לא לנצל"ש

RieM

New member
כן

בעקרון ההדרכה מתקיימת מדי יום רביעי, אלא אם כן זה נופל על חג או אירוע כלשהו. בתחילת כל שבוע מתפרסם אשכול רלוונטי בפורום הדרכת מתחילים באתר הרולר הישראלי וקישור אליו מפורסם בפורום הנוכחי. רצוי ואף כדאי לעקוב אחר הפרסומים אם אכן ההדרכה מתקיימת כסדרה. בנוסף להדרכה הנ"ל, ניתן להגיע להדרכת מתחילים בפתח-תקווה הניתנת מדי יום חמישי ע"י מחליק בשם דוד. אני מניח שיפורסם אשכול רלוונטי בענין במהלך השבוע.

c r a z y j o e

New member
ארבע - הדרכת טרום-מתחילים בימי ששי

פרטים נוספים באתר הרולר הישראלי, בדף הבית של הקבוצה במדור "הדרכה". חג שמח. joe.

Sierion

New member
משיגענ'ה ג'ו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

לא ידעתי שאתה עוד קיים
מה קורה, יא שניצלון חמוד שלי

לא מצאתי שם כלום... אפשר קישור ולא לשלוח

אותנו ללכת לאיבוד באתר? (או פשוט לתת את הפרטים פה, שזה הרבה יותר קל וזהו...)

למעלה