|הדגש|שרשור רכבות סלובניה/איטליה|סדגש|

מצב
הנושא נעול.

skooozy

New member
איטליה 17

מפלס תחתון... יש מקום לרגליים שלא כמו בדאבל בישראל שבפינה הקרובה לקיר הרכבת יש מחיצה מעצבנת ריבועית לאורך הקיר שלא משאירה מקום לרגל שמאל... המפלס העליון זהה אז אחסוך לכם...
איטליה 18

קטר חשמלי בעל תא ניהוג בצד אחד בלבד, בצד השני יש חלון קטן שמשמש את הנהג לעיתוק בלבד... כנראה שהקטר מחובר תמיד לאותם מערכים ולא מבצעים הרבה שינויים עבורו בחיבור למערכים שונים... בתמונה פה הוא מחובר לקרונות דו קומתיים(מודו כמו אצלינו) אך מרווחים מאוד ונראים הרבה יותר טוב מבפנים, סליחה שלא צילמתי אותם מבפהים אך אם אוכל אעלה סרטון שלהם בנסיעה...

skooozy

New member
איטליה 18

קטר חשמלי בעל תא ניהוג בצד אחד בלבד, בצד השני יש חלון קטן שמשמש את הנהג לעיתוק בלבד... כנראה שהקטר מחובר תמיד לאותם מערכים ולא מבצעים הרבה שינויים עבורו בחיבור למערכים שונים... בתמונה פה הוא מחובר לקרונות דו קומתיים(מודו כמו אצלינו) אך מרווחים מאוד ונראים הרבה יותר טוב מבפנים, סליחה שלא צילמתי אותם מבפהים אך אם אוכל אעלה סרטון שלהם בנסיעה...
איטליה 19

ETR סלובנית שהגיעה לונציה מלובליאנה סלובניה... רכבת טילטינג..ממש לקנא הא? הייתי לוקח אחת בהשאלה שוב לקו הירושלמי

skooozy

New member
איטליה 19

ETR סלובנית שהגיעה לונציה מלובליאנה סלובניה... רכבת טילטינג..ממש לקנא הא? הייתי לוקח אחת בהשאלה שוב לקו הירושלמי
איטליה 20

החוגון של הרכבת טילטינג מתמונה קודמת

skooozy

New member
איטליה 23

וזה מה שתראו ממש ביציאה מתחנת הרכבת של ונציה אל רחובות העיר... פשוט עולם אחר...
סלובניה 1

הרכבת מ BLED אל JESENICE, נוף מדהים, הרכבת נוסעת בין יערות ובין הרים ובתוך מנהרות... רוצה גם לישראל!!!!!
המערך עצמו יחסית מיושן, 2 קרונות מחוברים בחיבור קבוע, מערך דיזל שוב-עם תיבת הילוכים ידנית,או לפחות כך זה מרגיש ונשמע....

skooozy

New member
סלובניה 1

הרכבת מ BLED אל JESENICE, נוף מדהים, הרכבת נוסעת בין יערות ובין הרים ובתוך מנהרות... רוצה גם לישראל!!!!!
המערך עצמו יחסית מיושן, 2 קרונות מחוברים בחיבור קבוע, מערך דיזל שוב-עם תיבת הילוכים ידנית,או לפחות כך זה מרגיש ונשמע....
סלובניה 2

המשך...

skooozy

New member
סלובניה 5

מתקרבת...
סלובניה 6

הקרונות המשודכים לקטר זה... שוב,ללא קרון ניהוג,כל המערכי קרונות שראיתי בסלובניה נמצאים בשימוש ללא קרונות ניהוג ולכן מבצעים עיתוק של הקטר לצד הקדמי של הרכבת בכל תחנת קצה...טיפשי לא?

skooozy

New member
סלובניה 6

הקרונות המשודכים לקטר זה... שוב,ללא קרון ניהוג,כל המערכי קרונות שראיתי בסלובניה נמצאים בשימוש ללא קרונות ניהוג ולכן מבצעים עיתוק של הקטר לצד הקדמי של הרכבת בכל תחנת קצה...טיפשי לא?
סלובניה 7

חזרה לצימר ב BLED וראו את הנוף המדהים שנשקף מחלון הצימר... פשוט גלויה....
מקווה שנהנתם,מאוד ממליץ לנסוע לשם, ארצות מדהימות! אם אוכל להקטין וידאו מסוים אוסיף אותו לשרשור, בנתיים שבת שלום! מאיר

wxv

New member
סלובניה 7

מקווה שנהנתם,מאוד ממליץ לנסוע לשם, ארצות מדהימות! אם אוכל להקטין וידאו מסוים אוסיף אותו לשרשור, בנתיים שבת שלום! מאיר
תודה על התמונות

Image of me

New member
סלובניה 7

וואו, איזה נוף! אני רוצה לסלובניה...

קובי לו

New member
|הדגש|שרשור רכבות סלובניה/איטליה|סדגש|

שלום חברים,מה שלומכם? באיחור ממש לא אופנתי של כחודשיים, אני מעלה את התמונות מהטיול שלי עם חבר שלי באיטליה וסלובניה. הארצות המדהימות האלו היממו אותי, כל כך הרבה ירוק ומים, לא יכלו לתת לנו קצת???
הרכבות שם עוברות בנופים מהממים ורוב הטיול פשוט נזל לי ריר של קנאה... אני מצרף את כל התמונות של הרכבות מהטיול... נתחיל בונציה איטליה.... מקווה שתיהנו מאיר
תמונות מרהיבות, תודה על פרסומן
רק שתמיד יש אבל קטן. חבל שלא שרשרת כל אחת מהן להודעה הראשונה. ככה זה לא היה יוצא אלכסוני מדי. חבל. אבל, בכל מקרה תמונות (ברובן המוחץ) יפות מאוד.

skooozy

New member
תמונות מרהיבות, תודה על פרסומן
רק שתמיד יש אבל קטן. חבל שלא שרשרת כל אחת מהן להודעה הראשונה. ככה זה לא היה יוצא אלכסוני מדי. חבל. אבל, בכל מקרה תמונות (ברובן המוחץ) יפות מאוד.
באמת זה-
היה לי מוזר שהתוכן מוצג באלכסון ואני חשבתי שזו בעיה אצלי! תודה שהערת את תשומת ליבי לכך. כל הטיול הזה ממש עשה לי חשק לרכבות חשמליות אצלינו בישראל.מקווה שזה יהיה בקרוב הא? ;-)?

euronitzan

New member
באמת זה-
היה לי מוזר שהתוכן מוצג באלכסון ואני חשבתי שזו בעיה אצלי! תודה שהערת את תשומת ליבי לכך. כל הטיול הזה ממש עשה לי חשק לרכבות חשמליות אצלינו בישראל.מקווה שזה יהיה בקרוב הא? ;-)?
תודה רבה על השרשור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה