הגמר
אחד מתוך שלושה

דרך אגב- אמא שלי דיברה עם בני אלבז בצאט!!!

ובני אלבז בירך אותי!!! איזה נשמה טהורה הוא

לגבי רוב זה משהו אחר,הרוב זה ישראלים,בניאדם..

ומניחה שהרוב זה גם יהודים.

את כל הזמן כותבת

שהערסים והפרחות בחרו בו וגם כשמי שהצביע לו זה מזרחיים אז מה זה אומר? בדיוק מה שאמרתי שערסים ופרחות=מזרחיים. את בעצמך לא יודעת מה את אומרת.

אני כן יודעת מה שאני אומרת

לדעתי אשכנזים לא בחרו בו ולא מי שמזרחי ערס חלילה התכוונתי למזרחים מסוימים הערסים שבינהם והפרחות ואין מה לדון בזה

דקל69

New member
מזל טוב לבני אלבז על הזכיה. זכה בתחרות

השירה הזמר הטוב ביותר בין זמרי ההיכל ללא ספק, חבל שעל הדרך גילינו גם את אופיו הבעייתי ודרכו השנויה במחלוקת. הביצועים של בני היו הכי מרגשים, הכי טובים והכי עוצמתיים מזל טוב לכל הזמרים על המיקום שהגיעו אליו ובהצלחה לכולם. .

lotaria

Well-known member
הכי חכם יצא אריק סיני שלא הגיע ולא היה צריך

להיות נוכח בבושה הזו.

בוףברכה

New member
להיתחתן בהיכל התהילה..זה בסדר..אבל להגיע לגמר

זה פסול..??.לא מכבודו?..סתם יצא נקניקיה מיס לוסי..... מה כבר הוא שמע שלא שמע..בפנים שלו?...גם הוא פתח ת'פה שלו.... ..מיסתבר...הגודל של האגו שלו....לא בגודל של...ה
ביציםשלו..

אני שמח שבני אלבז זכה למרות שהפייבוריט שלי

היה אבי טולדנו כי אבי טולדנו הלחין בעצמו את השירים שהוא שר (חוץ מהשירים שתורגמו מצרפתית) לבני אלבז יש יכולת ווקלית מאוד מרשימה והוא שידרג את השיר "כשהשמש תעבור עלי" ומאוד נהנתי לשמוע את זה לטעמי זה היה הביצוע הכי טוב שהיה בהיכל התהילה מהיום הראשון ועד לגמר

אני שמחה שבני זכה..

ואני גם בדעתך האוהדת לאבי טולדנו מאמינה שהתכנית נתנה לשניהם הכרה גדולה ומעתה הכל תלוי בהם והשמיים הם הגבול.

מזל טוב בכל זאת לבני למרות שרצית את מייקל

יותר אבל כל הכבוד לרוחמה רז על המקום השלישי, אף אחד לא האמין והנה יש קהל בבית ויש אלוהים,

למעלה