הגיגים

קיבלתי אונש מהמורה

היום קיבלתי אונש מהמורה כי דיברתי. אמרתי לחבר שעני רוצה שאביב יזכה כי הוא הכי הכי אבל המורה לא אוהבת אותו. המורה אוהבת הכי הכי את שרה הפולניה אולי כי גם היא באה מפולניה ואוהבת בורקס. אביב אומר שלא אכפת לו מה אנשים אחרים חושבים עליו, אבל לי הקטן המקסים והתרבותי נראה שכן אכפת לו אחרת לא היה מנסה לעשות מהתחלה רושם של ליצן. עדיין אוהב אותו. יש לי ילדים בכיתה שצוחקים עלי ואומרים שאני דומה לקקטוס אבל אני חושב שאני דומה לאסי עזר בהכל חוץ מהאזניים האף הפה השיער מבנה הגוף והנעליים. מקוה שהמורה טוותר לי על האונש ותעבור לחבב את אביב או אותי תודה שנתתם לי להטבטא!

זה לא בסדר

אני בחור מעשן ומה שהכי מעצבן זה שהתינוק שלה בבטן מעשן הכי הרבה שם אני לא התפלא אם יקרה לו משהו

syadi

New member
למה אני לא מצליחה לראות הורדתי את הסרגל כלים.

almogmalka

New member
רק התחלנו את העונה וכבר בעיות בצפייה

לא עובד לי השידור ! בלי התוכנה זה כל שניה נתקע עם התוכנה בכלל לא עובד מה ניסגר?!

Shahar209

New member
הסרגל כלים לא טוב

הקישור לצפייה בשידור הישיר לא עובד סתם רואים את הטיימר על 00:00:00 ואת הלוגו של התוכנית תסדרו את זה

אם יש כאן נציג של מאקו כדאי לשפר את הצפייה

באינטרנט ובמהירות. רמה כזו של צפייה, לא היתה אפילו בשנה שעברה.....מה נסגר איתם?, היה להם יותר משנה להתכונן. השידור כל הזמן נתקע או לא מתקיים......חבל על כל הפרומואים והכספים שהושקעו....זו צפייה סוג ד.

Shahar209

New member
קחי בחשבון שהבאנרים תוקעים

מתי לעזזל מקו יבינו שעשרים באנרים זה לא טורם אלא סתם תוקע אבל הם ישימו עלינו פס

למעלה