הגיגים

תחי הוד מעלתה המלכה שפרה, ימותו הקנאים

ואיזה בידור? עינב השמיעה את אינה המפגרת אתמול , ואמרה תחי הוד מלכותה והוד מעלתה המלכה , היא התכוונה עליה, אם היא היתה יודעת שאני כותבאת זה בפורום כל כך הרבה פעמים ביום חחח

T E N I

New member
לא הגיוני

נראה לי האח הגדול הולך להפוך את הקערה שלהפך המשימה של ליאון ושחר יהיה הקובעת. נשמע לך הגיוני שיביאו להם מעל 3000 אלף שקל ? וזה עוד לא נגמר...

שאיפה360

New member
חחחח יוסי מלך,זה היה ענק !!!

אין עליו,מי אומר שיוסי לא צריך לקחת את המיליון? איזה סטאר !!!

jrkob

New member
הפסדת את אינה שלא מבינה שהם במשימה

את שיפרה ועינב מחביאות את הקרמבואים במיטה של שיפרה ושחר ולאון מחפשים ובסוף הם ויוני אכלו את כל הקרמבואים במיטה

חח תודה אחי

על אינה אני לא מתפלא כלום........ היא לא קשורה לכולם אבל אני מת עליה.. היא מוסיפה אקשן היא מזיינת להם בשכל..........היא חופרת את תעלת הימים חחחחחחחחח והם הקיאו? עכשיו יש לי בחילה רק מהמחשבה

מחשבה לגבי ההדחה האחרונה!!1../images/Emo41.gif

טוב אני אנצל את השירשור הזה לגבי מחשבה שיש לי לגבי ההדחה האחרונה (היא מיועדת לותיקים ולחזקים) טוב אני רק אקדים ואומר שבגדול המשחק כבר נגמר....כי השבוע כולם מועמדים ואז נשארה הדחה אחת בלבד...וכבר לא משנה מי יבחר במי (כי תסכימו איתי שיוסי עינב שפרע וליאון לא יודחו ) ועכשיו המלצה לותיקים.. הם חייבים להעמיד לגריל את החלשים ביותר (ולא לחפש אסטרטגיות וללכת ראש בראש נגד החזיקם)אסור לשפרע לבחור ביוסי ועינב.. וליוסי ועינב לבחור בשפרע וליאון. כי אם הם יעמידו חלשים אז גם אם הותיקים יעלו לגריל.. אז אין להם ממה לחשושש . טוב יאללה חפרתי ולילה מקווה שהבנתם את הפואנטה שיהיה לכם אחללה לילה!!!!!!!

ברכותיי. זכית בפרס מטומטם היום

ולא שהייתה לך תחרות קלה. אם לאון או שפרה זקוקים לעשרות ומאות אסמסים ממך כדי לעבור את אינה ויוני, אז אין להם סיכוי להגיע לגמר. למזלך, הם לא זקוקים לך להגיע לגמר. לרוע מזלך, הם יפסידו בגמר ליוסי.

gwini1

New member
../images/Emo24.gifאיזה כיף לשמוע...

אבל תשמור את הכסף לגמר שם נצטרך לתת את כל מה שיש לנו עבור שיפי ה
השבוע נראה לי שהיא די בטוחה.

קופיפה82

New member
תתרום את הכסף אם אין לך מה לעשות איתו..

מה אתה מוציא כ"כ הרבה כסף על תכנית טלויזיה? אין לך חיים?

למעלה