הגיגים

gorgix

New member
420 אסמסים שלחתי עד כעת...

90 מתוכם ללאון ו 330 לשפרה.. חייבים להשאיר אותם לגמר, תסמסו חבר`ה.. כי אם יוסי ינצח.. המדינה פושטת רגל!

יו נכנסתי לפני חצי שעה הבייתה

ומאז אני רק צוחקקקקקקק לא ראיתי כלום היום אבל הבנתי שיש להם משימות הפוך על הפוך............. וכמעט היה מכות אבל מה אני רואה עכשיו? יוסי מלך אין עליו .. רק ביקשה והוא קלט משהו מוזר אולי הם במשימה וישר שר לה שיר ערש נראה לי הפסדתי את היום הכי מגניב בוילה זה נכון?

jrkob

New member
יוסי משתף פעולה עם עיני

בשיר ערש הוא מבין שזה משימה

T E N I

New member
של מי המשימה שמזכה בכסף ?

אם לשניהם אמרו שהם יזכו בכסף אז זה מצב שבכל מקרה הם יקבלו כסף לתקציב.

עינב ויוסי בובליל למיליוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

עינבי אני מתגעגעת אלייךךךךךךךךךךךךךךך נישמתייייייייייייי בואי כבר חולה עלייך ועל אבא שלך שתמיד היה מלך

PRINCESS GINA

New member
ההפקה קובעת לכם את מי לאהוב-סינדרום של ביזיון

לא אני כתבתי, אבל כל מילה בסלע: התוכנית הוגדרה מההתחלה כתוכנית בידור / ריאליטי ולכן הציבור שצפה בה חיפש בידור . מי שההפקה טרחה להציג ולדחוף שמספק בידור הוא הפך לפייבוריט כמעט אוטומטי של הציבור . התמיכה בשפרה זה למעשה אקט מחאה של הציבור במעשיי ההפקה ובגיבורי התרבות שההפקה בחרה לעם ישראל . יותר מכל דבר אחר זה ברור שיוסי ועינב בובליל משקפים את הדרך בה רואה ההפקה את רוב תושבי מדינת ישראל . התמיכה בשפרה היא מצד הקהל שלא רואה את עצמו ולא מזדהה עם הדמות העילגת , הפרימיטיבית , המטופשת הזו שבאה לידי ביטוי בדמות של יוסי בובליל . וגם לא מזדהה עם דמות עינב ( אבא ישלם ) בובליל הפרחה הצעקנית ששום דבר בה הוא לא אמיתי החל מהגוף שלה וכלה בהתנהגות שלה . בעיניי אלה דמויות שמביישת אותנו כישראלים . על פי בחינה של התגובות בפורומים השונים אין ספק שהמעריצים הגדולים של יוסי בובליל ( ואני מתכוון לפנאטים בלבד ) באים בעיקר מהשוליים של החברה הישראלית . אנשים חסרי השכלה בעלי דעות קיצוניות ותרבות שמפגרת בכ 40 שנה אחרי התרבות הכללית . אנשים שעדיין ניזונים מגזענות עדתית שמתדלקת את שינאתם כלפיי " הצד השני " בין אם זה ה-"פרידמנים" ( שעבור אותו הפלח מדובר בבירור שזה כנגד האשכנזים ) בין אם זה כנגד האליטה ( עבור אותו הפלח זה מתבטא בביטויים כנגד ההשכלה ואיכשהו להיות עו"ד הפך למילת גנאי בעינהם בעוד שלהיות קבלן זה מקצוע נעלה . ולא שיש משהו פסול באחד מהמקצועות אבל אין משהו רע בלהיות עו"ד ולקבלנים אין תדמית הרבה יותר טובה בקרב הציבור הבוגר מאשר לעו"ד ) . ובין אם זה כלפיי ערבים שלא משנה מה תהיה דעתם הם הריי ערבים ולכן אוייבי מדינת ישראל , גם אם הם תושבי מדינת ישראל . בתגובה אחת כאן בפורום לאחר ההדחה של רנין אפילו הגדילו לעשות ודרשו מההפקה שבפעם הבאה יביאו מתמודד ערבי שלא תומך בפלשתינאים . ולפי דעתי זה מייצג בצורה הטיפשית הזו את הלך הרוח של חלק מהציבור שמחשיב את עצמו ללא גזעני ...( לא יודע אם לצחוק או לבכות כאשר אני כותב את השורות הללו ) . מיותר לציין שיש כאן גורמים שעשו רצח אופי למתמודדים . עשו את רצח האופי הזה לשפרה , עשו את רצח האופי הזה לצבר ( בגלל שהאיש לא היה מעוניין להתגפף עם אף בחורה מול 70 מצלמות זה אומר שהוא הומו ?! הריי הוא גם לא התגפף עם אף גבר בדירה לא ? ) וניסו להכפיש אותו בכל דרך אפשרית ( מה שנראה בעיניי המכפישים כהכפשה , בעיניי הומו זאת לא הכפשה אלא פשוט אמירת שקר על אדם ) . ועשו רצח אופי ( אולי אפילו טבח אופי ) לרנין . ושוב אני חוזר ואומר שאם היו בוחנים את ההתנהלות של כל אחד מהמתמודדים באותה הדרך והצורה שבה שפטו את רנין ( החל מהקידוש והתקווה שאלה דברים לגטימיים שיפריעו לה וכלה באמירות שלה כנגד מדיניות צה"ל בשטחים שגם הן לגיטימיות במדינה דמוקרטית ) את הצביעות והתככנות של עינב ( שאמרה לצבר " לא מגיע לך להיות מודח לפניי החדשים " ואחר כך התפללה לרב פינטו ולבורא עולם ששחר ישאר והיא תראה את צבר מודח . וזאת רק כדוגמא על קצה המזלג ... ) כפי ששפטו את רנין . אבל מה הטיעון המנצח של קהל המעריצים של הבובלילים ? רנין לא שטפה כלים ... וזה הריי מבהיר מי הקהל שצופה בתוכנית כנראה ... מדובר בחבורה של עקרות בית חסרות חיים שמה שחשוב להן זה שטיפת הכלים ועל כך נבחנים הדברים . ( שמישהו יספר להן שלא מדובר כאן בתוכנית נוספת של " עקרות בית נואשות " ) . וזה רק מדגיש ביתר שאת את העובדה שהאח הגדול פונה בעיקר לקהל יעד שמורכב מהשוליים של החברה . המקור פה: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1374267

רוצים את "האח הגדול" ישירות לשולחן העבודה??

סרגל כלים חדש ומומלץ עם מאות קישורים שימושיים ושידורי טלוויזיה חיים וכן שידור ישיר מבית "האח הגדול" ישירות לשולחן העבודה!! (חובה לטעמי) התקנה פשוטה ומשתלמת - לחצו כאן לפרטים נוספים

PRINCESS GINA

New member
כן עינבי...בואי כבר הביתה...

החברות והג'ינסים ב-10,000 שקל מחכים לך... למה שלא תקחי איתך גם את אבא אם את כבר בדרכך החוצה?
יאללה אוהדי בובליל..להתנפל על הטרף..בתיאבון!

PRINCESS GINA

New member
אני בת ../images/Emo13.gif

אני חושבת שהכי מגיע לשפרה, מהרבה סיבות שכרגע אני לא אפרט כאן (כי השעה מאוחרת והמיטה שלי ממש קורצת לי
)

PRINCESS GINA

New member
היא ולא אחרת ../images/Emo13.gif

אני מסכימה שהיא השתנתה מאז שצבר איננו, אבל אהבתי את צבר ואני מקווה שהם יפגשו בעוד חודש בחוץ ותהיה להם פתיחה יפה לחברות ולחיים החדשים עם הפרס ששפרה תקבל

תחי הוד מעלתה מלכת הלבבות שפרה

ואיזה בידור? עינב השמיעה את אינה המפגרת אתמול , ואמרה תחי הוד מלכותה והוד מעלתה המלכה , היא התכוונה עליה, אם היא היתה יודעת שאני כותבאת זה בפורום כל כך הרבה פעמים ביום חחח

למעלה