הגיגים, שאלות ו-

riksh1

New member
איככככככס איילה יוצאת עם קופסה של סיגריות

שהמודחים השאירו וסער אומר לה אני אומר לך שלא יראו ואת רוקדת איתה ביד איילה בתגובה מאיפה הם ידעו איזה קופסה זאת זה עורר בי כזה גועללללללל

schmoopy

New member
אני במקומם כל יום הייתי מקרצפת את

הבית רק בשביל לשרוף את השמן של השניצלים של פותנה.

התמכרות

New member
../images/Emo124.gif ההפקה הפארשית מנסה למנוע מאיתנו

להוציא את האמת כפי שהיתה(לפחות מה שהם שידרו בערוץ 20) והגיעה גם ל-Dailymotion (קיבלתי מהם אימייל מקודם) עוברים ל-MegaVideo. אותנו לא שוברים בקלות

מדיי פעם מעודיי אליערס מחליפים ניק ככה נחשוב

שהם רבים כול כך אל תדאגו ידוע שאלירז עומד לזכות אתם עובדים מדיי קשה ולחינם!!

לכן יש לו פי27 מעריצים מעריצים בפייסבוק מסער

לא כי הוא באמת פופולרי מאוד, אלא כי גם שם כולם מחליפים ניקים כל רגע כדי שנחשוב שהם רבים........ למרות שהאופציות לשינוי ניקים כל רגע, קיימות גם אצל תומכי סער ואיילה וגם אצל תומכי אלירז, השכל הישר מורה להניח שאחוז המשתמשים הרבים בניקים לפחות שווה, מאחר שלא ניתן להוכיח שהם מחליפים כל רגע (ואתעלם מהעובדה שמאחר שתומכי א"ס הרבה יותר מועטים, אז הרצון שלהם להוכיח שהם מרובים גדול יותר)

שירי111

New member
"איילה וסער" לעולם לא יזכו משום שהם לא בנאדם

אחד. לפחות תכתוב "איילה או סער". הפכתם אותם למיקשה אחת!

../images/Emo226.gifאין מצב שאחד מהם יזכה כשרוב המדינה

לא סובלת אותם....ביזיון, בושה שבכלל הגיעו עד היום..... בזוגיות הזויה, שקרית, לא מכובדת (בהמעה) ומביישת כל אזרח במדינה!!!!! אם אחד מהם יזכה, זו תהיה השערוריה הגדולה ביותר של תוכניות הריאליטי... וקופרמן יכול להחזיר מנדט התוכנית למנהליה....

טעות קטנה

אנשים עובדים ולא רואים פורומים. אנשים מבוגרים רואים ערוץ 22 פעמיים בשבוע ולא נכנסים לכאן. הטעות הקטנטנה הזו שיש כאלה שחושבים שפורום תפוז מהווה רוב המדינה. עםכל הכבוד לפורום הזה הוא לא. עובדה בעונה הקודמת עם שפרה שזכתה. כאן כולם ניאצו וגידפו והשפה היתה כמו ביב שופכין. ובכל זאת בגמר ראינו כולם ששפרה עברה בגדול. לכן אל תקל ראש. לא יודעת מי יזכה אף אחד לא נותן לי עמלה. הלואי שכולם יצליחו. כל אחד בדרכו. אבל תתבגרו קצת יש חיים מעבר לפורום.

../images/Emo27.gifבתוך עמי אני נמצאת-ובוודאי הפורום

לא מעביר אותי על דעתי!!!!! כל האנשים שרואים ערוץ22 וגם כאלה שלא ממש שולטים בתוכנית יודעים שאלירז ואלין הם אלה שצריכים לנצח, בנוסף, גם כאלה שאינם שולטים בתוכנית שולטים בפעילותו האלימה של ה-עו"ד והתנהגותה הנלוזה של חברתו....

גם אני ../images/Emo13.gif האהדה לאלירז חוצה את הפורום

ואת ערוץ 2 זה מזמן כבר לא 'דעתו של רוב הפורום'... בכל מקום, בכל פינה, בכל גיל, מין ודת, באמת..... קטע מטורף לגמרי... התשובה הרגילה...'נו, את מי יש לאהוב שם, הבן אדם הכי בן אדם שם... אלירז' גם צופי ערוץ 2..... על אף העריכה

somboI

New member
בתור מי שלא סופר את הפורום אתה עובד קשה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מידי בפורום! את איילה לא סובלים בכל הכתבות שמסקרות את האח הגדול, אתה מוזמן לבדוק יא חביבי, ואח"כ תחזור ותסביר לנו למה אתה חושב שהפורום לא משקף! אנא ממך אל תשווה את שיפרה לאיילה, אמנם ההפקה הכניסה את איילה באותה משבצת אבל עם כל הכבוד, ואין כבוד, אין שום דבר דומה ביו השתיים, שיפרה היתה אהובה על מחצית הבית ואיילה לא אהובה על אף אחד, גם לא זה שמפנטז על האקסית שלא לאורך כל ה"קשר" ודורס כל יומיים, את הטיזרית בגרוש שהוא עצמו הגדיר אותה הכי מדוייק:אינטרסנטית, לא ניתן לתת בה אימון, אגוצנטרית לא אינטליגנטית, להמשיך?

אגב, אהבתי את שפרה וכתבתי בפורום בעדה!!!

ולגבי שפרה בעונה הקודמת היו חילוקי דיעות אצל הצופים.... חלק אהבו את בובליל וחלק האחר את שפרה - מה שלא קיים בעונה הזו -אין חלוקה כולם בעד אלירז ואלין איילה רק מושמצת, גורמת לבחילה ואין אחד שאני מכירה שיגיד משהו אחד קטן טוב עליה!!!!!!

למעלה