הגיגים, שאלות ו-

חותמת לכם שאלירז מעריך את איילה יותר משמעריך

אחרים שם..כולל את חבריו הטובים.

ronenvbo

New member
../images/Emo41.gifלהתחיל להפרד מאלין../images/Emo41.gif

בצער רב נראה לי שהשבוע היא עולה במדרגות.

XXXRONXXX

New member
לא!!

אם כל אחד יצביע הפעם כאילו זה הרבה יותר גדול מהגמר, כי זה באמת הרבה יותר גדול מהגמר - איילה תודח. אלין עברה את איילה בהדחה הקודמת, אם כל אוהדיה יצביעו לה פי שניים מבפעם שעברה, ובנוסף לזה יוסיפו גם הצבעות בצורה שווה לאלירז - איילה מודחת, אלירז זוכה בגמר, אלין מסיימת במקום השני.

זה בדיוק ההומור../images/Emo6.gif ארז בשבוע שעבר הוביל על

ההצבעות....ומסרו פה בפורום שהילה עקפה אותו לפרקים
, אמרתי לעצמי שאסתום ולא אכתוב מילה. הילה פיגרה מתחילת ההצבעה ועד סופה בהפרש ע=צ=ו=ם. ארז לעומת זאת הוביל את ההצבעות מתחילתן ועד סופן. ארז ילחם מול אלירז ראש בראש בגמר

hottyboi

New member
ארז לא עקף את אלין .

ציבורית, רוב הציבור כבר מאס בארז. ואלין בחודש האחרון נהייתה פופולרית מקום 2 חחח.

נפגש בגמר ואז נדבר../images/Emo13.gif אלין לדעתי הולכת השבוע

ואת אלין אני מחבבת מאוד מאוד, כך שההדחה שלה תהיה כואבת.

בזכות אלין, ארז בגמר. אלין היתה חייבת, שוב,

לסגור חשבון עם מי ששימשה לה כתף, עשתה לה נעימים במיטה, עודדה אותה, לימדה אותה לחתוך ירקות ושברה את הגב בגללה בסילבסטר. אם אלין נשארת, תצפו בבגידה נוספת שלה, הפעם באלירז. לילדה אין גבולות, ואני מתחיל להבין למה גואל כל כך כעס עליה בנוגע לכרישה. כי זה מקרה אופייני לאלין - היא שמחה רק עם מי שהיא מקבלת ומה שנוגע לה. כל מי שעומד בדרכה, כמו תינוקת היא מנסה לסלק אותו. מה הפלא שהיא, על פי עדותה, אין לה ולו חברה אחת בחיים האמיתיים. איך אפשר שתהיה לה חברה? הילה, שכל כך אהבה אותה, אלין ריכלה עליה מאחורי הגב.

brownise

New member
רוב הציבור? תדבר בשם עצמך!!!

ארז הוא המתמודד הכי מעניין וצבעוני בבית, אלין טיפשה ומשעממת

את כותבת שטויות

אין שום ספק שארז היה על סף הדחה שבוע שעבר. זה השתקף גם בהערה של ארז טל בתחילת התוכנית שצפויה "הדחה מעניינת". גם במגמתיות המטורפת של הפרק לטובת ארז. גם במקורות בפורום שידעו מראש להגיד מה המצב, ושידעו בדקות האחרונות לפני ההודעה להודיע שהמצב השתנה לטובת ארז.

למעלה