הגיגים, שאלות ו-

שוגי38

New member
הגר, את לא אבל אחרים ועוד איך

כמו "לכי תמותי" כמו "תתקדמי" "את עקומה ומכוערת" ועוד ועוד שאני לא זוכרת זו הסיבה שכתבתי את מה שכתבתי לילה טוב

הגר331

New member
זה נורא בעיני

את יודעת אייך אוהד של איילה קילל אותי? אמא שלך זונה אמי נפטרה לפני שנה וחצי המנהלים מחקו ותודה להם, אין גבולות לכולם ולא שייך למעומד זה או אחר, לכל דייר בבית יש אוהדים מנומסים ויש חרגים המקללים בצורה פוגעת עד לכאב ועל כך אני חושבת נצטרך לדון לאחר שתגמר העונה פשוט להקיא את התופעה הזאת. יהי בטוב.

Daria83

New member
אתה קשקשן וההכללות שאתה עושה לא חכמות במיוחד

אתה מכיר את כל התומכים באלירז? תנסה להתייחס להודעה באופן קונקרטי.

שוגי38

New member
דריה בינתים כל התומכים של אלירז הם אלו

במקללים ומדברים בבוטות מאיימת אני מכירה את התומכים של אלירז לפי אופן ההתבטאות שלהם והצורה שהם מקללים כשמשהו לא נראה להם או פוגעים באהוב ליבם.

שירי111

New member
ואת? לא עושה את זה? אני יכולה להביא לך

עשרות דוגמאות לתגובות דוחות שלך פה.

שוגי38

New member
בינתיים לא אמרתי לאף אחד לך תמות

וכל מיני דברים. אני יכולה להגיב בחריפות על המועמדים אבל כנגד הכותבים דבר שבמקרה ההפוך זה מה שקורה

שירי111

New member
אני גם לא חושבת שדבריך כנגד המתמודדים

הם בסדר. אני לא שוללת כמובן שיש כאן גם תומכים מהצד השני שלא בסדר, אבל להיות בגישה של "הוא עשה, אז גם לי מותר", זה טיפשי לי דעתי.

שוגי38

New member
קראת מה האוהדים של אלירז כתבו על סער ואיילה?

על מה את מדברת בכלל. אני בכלל לא הגעתי לרמה הזו של כתיבה

Daria83

New member

Daria83

New member

שוגי וחברותיה, מי שתומך בגואל איננו "בינוני"

אני תומך בו בלי שום קשר לאלירז. גואל הוא האיש היחיד שמעלה את רמת השפה, הדיון והשיחות בתוכנית. בלעדיו היינו מתעסקים כל הזמן בקרב כריות בין אלירז ואלין ובקרב הסדו-מאזו בין איילה וסער.

מיק101

New member
מה זה מקנאים - השם ישמור, חבר תומך, חבר מסרס

החבר הזה אמר לה שהיא בסה"כ "כוסית-על" "לא חכמה" "לא אינטליגנטית".....

את ממש אבל ממש חיה בסרט..,חבר תומך...???<?כנס

הזוגיות המבחילה הניבטת לנו בערוץ 20 מדגימה לנו את הדינמיקה הדוחה של יחסי השניים היא סמרטוט נודניק והוא ..נו..נמושה שלא מסוגל להכיל בשיט את ההתנהלות המפונקת והאגוצנטרית שלה...חבר תומך..יאללה באמת ת'קדמי!!

efrat20091

New member
אל תדאגו ,אם איילה תעוף, ארז יטפל בגוקר ואם

במקרה לא,אז אלין תראה איך היא יודעת לבגוד בחברים. ןאם במקרה לא- אז התהילה תהרוס אותו כמו שהוא ניסה להרוס את איילה ועוד רבים אחרים.

bamba38

New member
שוב ההפקה צעקה לאיילה שתיזהר מפותנה

זה אותו אדם מבוגר שצועק כל הזמן רק פעם פעמיים ונעלם חהחהח, ההפקה עושה הכל אבל לא יעזור להם .

שוגי38

New member
קל להאשים את ההפקה כשמדובר באיילה

אבל כשצועקים לפארוק ולעוגן אז יש דממת אלחוט וההפקה בסדר... הבנתי....

bamba38

New member
שוגי זו לא האשמה זו עובדה

נראה לך שמישהו יגיע עד נווה אילן יצעק שורה ויעלם, ומעניין שזה תמיד אותו קול של אותו גבר. ובדיוק לפני שעה הבנו שיש לאיילה אח שעובד עם ההפקה, אז תחשבי לבד שוגי38

למעלה