הגיגים ובקשות

droriko

New member
offtopic צריך כאן עזרה

אני צריך מישהו דובר צרפתית שיתרגם לי את השיר הבא (זה נראה לי יקח לו דקה) Bonsoir Ton vehicule n'a pas l`air d`avoir de passager Peux-tu: Veux tu me recevoir Sans trop te deranger? Mes bottes ne feront pas trop d`echos dans ton couloir Pas de bruit avec mes adieux Pas pour nous les moments perdus En attendant un uncertain au-revoir Parce que-j'ai la folie, oui c'est la folie Il etait une fois un etudiant Qui voulait fort, comme en literature Sa copine, elle etait si douce Qu'il pouvait presque, en la management Rejeter tous les vices Repousser tou les mals Detruire toutes beautes Qui par ailleurs, n'avait jamais ete ses complices Parces qu'il avait la folie, oui, c'est la folie Et si parfois l'on fait des confessions A qui les raconter - meme le bon dieu nous a laisse tomber Un autre endroit, une autre vie Eh oui, c'est une autre histoire Mais a qui tou raconter? Chez les ombres de la nuit? Au petit matin, au petit gris Combien de crimes ont ete commis Contre les mensonges et soi disant les lois du coeur Combien sont la a cause de la folie Parce qu'il ont la folie

דרדוסית

New member
מה אתם לעזעזאל עושים כשאתם רואים מישהו מוכר??

אתמול אכלתי חתיכת פאדיחה ... הייתי בשבת בירושלים,קצת שתיתי לקראת מוצ"ש ויצאתי עם חברה לתחנה מרכזית..הסתובבנו לנו שם בסבבה ופתאום ראיתי (פם פם פם) את חזני...עכשיו שתבינו,לא שהייתי מתרגשת ממנו אי פעם,פשוט הייתי בסוטול של השתיה והדאחקות אז התחלתי להתלהב כמו ילדה קטנה (ותבינו,אני לא ילדה קטנה כ"כ חח)..הוא נעלם לי מהעין,ואז נפל לי האסימון שהוא גר בבני ברק,אז הוא בטח בתחנת אוטובוס לכוון בני ברק.. עליתי לקומה שלישית איפה שהתחנות,עכשיו,מי שיודע התחנה לכוון בני ברק היא בסוף הקומה,ליד השירותים..הלכתי לשם עם החברה שלי,וראיתי שהוא לא שם..א'קיצר הפנתי לשם ת'גב ואמרתי לחברה שלי-"אווווף חזני לא פה,חזני ברח"-בקולי קולות במין באסה כזאת,חברה שלי מסתכלת עליי בעיניים מפחידות כאלה ועושה לי "דרדוסית סתמי,הוא מאחורייך" לא האמנתי לה והמשכתי לצרוח..פתאום אני מסתובבת וקולטת אותו,הוא שמע אותי,ואפילו שהייתי שתויה הרגשתי מפודחת חח... ו...זהו,רק רציתי שתנחמו אותי ותגידו לי שלא הייתי כ"כ דבילית,זה פשוט מהשתיה (ואני ח י י ב ת לציין שאני ממש לא אחת ששותה בד"כ!!) וחזני מותק,אני רק מקווה שלא חשת יתר על המידה שאיזה אחת התרגשה (רק בגלל שהיא קצת שתתה) ממך..

../images/Emo41.gifהאח הגדול סלבס../images/Emo41.gif

שמעתי שמתחיל במרץ 2009 מישהו יודע אם סגרו כבר סלבים לתוכנית? וכמה זמן הם אמורים להיות בוילה?

dandushdin

New member
אם הוא מפורסם התכוונת לא מוכר ../images/Emo8.gif

מפורסמים מהזן הזה מזינים את האגו שלהם מגילויי הערצה כאלה העניין הוא שהם לא מתפקחים ואת היום כן
אז ילה תזרמי מותר להשטתות וגם לשתות העיקר שלא נהגת

amit avital

New member
הם יהיו חצי מהזמן ולפי מה ששמעתי

אבי ביטר אולי יהיה שם שורטי אופירה אסייג (היא רוצה עוד כסף ) , ועוד כמה סלבים סוג ג'

דרדוסית

New member
תודה =)

הוא באמת היה נראה די אומלל שאף אחד לא התיחס אליו.. עשיתי לו את השבוע

חזני הוא "סלב של מכולת"...

למה את צריכה ניחומים? שתית נהנת השתוללת קצת, זה היה אתמול, נגמר. חזני אני בטוחה שהוא בן אדם מאוד נחמד, לא יפה השורה האחרונה שלך, אם חש שיחוש אז מה....

Lady in red2

New member
ראיתי פעם את שוקו במסיבה ../images/Emo6.gif חברה שלי

התחילה לדבר איתו, לא זוכרת אם אמרתי לו משהו

droriko

New member
כן אני מכיר את זה

זה על הפנים זה מתרגם לך את מילה במילה , מבלי בכלל להתייחס לקשר ביניהן זה יוצר משפטים מבולגנים לאללה

metrosexual

New member
בחורה תרבותית!כיף לקרוא את הכתבה!

בלי עצבים,בלי התנשאות,בלי פרחיות (עינב) בחורה תרבותית ! שמח שהיא זכתה:)

gwini1

New member
רק בזכותה!

זה מ'זה לא מרשים אותי... כל אחד יכול להיות פרשן ולעלות באתר ההוא כתבה.

למעלה