הגיגים ובקשות

amit avital

New member
עזוב את הפרשנות הזאת

אבל היו הימורים , היה בנק הימורים שלם סביב זה ,אנשים השקיעו מאות אלפי שקלים . (אני יודע קצת יותר ממך אבל לא יכול לדבר .)

costas1

New member
אתה לא יודע שום דבר אתה סתם בלשטן

כמו כל שאר החברים שלך שיודעים רק לבלשט ולשקר.

costas1

New member
זה לא אתר חדשות, זה אתר חרטא.

אף אחד שכותב שם לא כתב מקצועי. וכל חרטטן רושם על עצמו שהוא מקסימום חוקר, ועוד בדימוס.

לא נוח לי עם הכתבה של שפרה

קראתי את הכתבה על שפרה בידיעות ונשארתי עם הרגשה לא נוחה א. היתה תחושה במהלך כל המשחק שהיא מסכנה ואין לה כסף, מסתבר שהיה בחיים שלה הרבה בלאגן אבל הבעייה לא היתה כסף, ללמוד בבצלאל עולה הרבה מאוד כסף, המשפחה גם טסה הלוך ושוב לחו"ל , זאת לא משפחה דלת אמצעים כפי שהוצגה במהלך כל החודשים . ב. יש בסיפור חייה הרבה מאוד בלבול, הורים שנראים קצת היפים, חסרי אחריות, מעופפים כאלה לא יודעת איך להגדיר את ההרגשה. שפרה בת ה-20 צריכה לשרוד במציאות מבולבלת, עם הורים לא מי יודע מה משדרים יציבות, התוצאה לדעתי היא בחורה מאוד חכמה אבל גם מאוד מניפולטיבית, היא תעוות את המציאות כדי שתתאים לה[ראתה בליאון מסכן כשבעצם החסות שלה עליו היתה חונקת] או כשהיתה מאוהבת בצבר היא בפירוש שינתה את עורה לחלוטין, אין קשר בין הבחורה עם צבר ואחרי שצבר עזב. ג. התחושה שנישארתי איתה היא שבמציאות חיים כמו שלה המילה השרדות היא העיקר, היא דיברה על הרצון שלה להרגיש אהובה ע"י אחרים כך שכדי לשרוד ולהרגיש אהובה היא תהיה כל דבר שתרצה כי היא מספיק חכמה להיות הכל חוץ מאשר להיות היא עצמה שהוא משהו מבולבל כמו החיים שלה. ד. נכון שיוסי ובתו אינם משכילים כמוה אבל לדעתי החיבור המשפחתי שלהם, החום שכל המשפחה הזאת משדרת לא תאם לקור שעולה מהסיפור המשפחתי שלה. אצל משפחת בובליל הדברים ברורים, שקופים, מוקצנים, מה שאנחנו רואים זה מה שהם, אני מאמינה שלשפרה גם אם תנסה למצוא כל צידוק ללמה לא יוסי , בסופו של דבר באמת אולי קשה לעמוד מול משפחה כל כך הפוכה ממשפחתה ולא בתרבות אלה בעיקר ברגשות. ואולי צבר שגם הוא בא ממשפחה מסוכסכת היטיב לתאר את הרגשתו כשאמר [רק פעם אחת]ליוסי - הלואי והיתה לי משפחה אוהבת כמו שלך יש..

למעלה