הגיגים דעות שאלות ו

SG12

New member
יאללה לעבודה!!! תגרמו גם לסובבים שלכם להצביע

יחצנות כמו שהמשרד של איילה בטח עושה.....

פילוני אני בבעיה רצינית - נא עזור לי

הפייבוריטים שלי מלכתחילה היו אלירז ואלין. ותמיד קראתי להם "אלינרז" . לגבי אלירז אין לי בעייה אמשיך לסמס בכייף ולגבי אלין......לא יודעת מה לעשות....היא מאוד מאוד איכזבה אותי היום. האם בשל כך עלי להפסיק לסמס לה ובכך לנהוג כמוה ולשכוח ברגע האמת את האנשים החשובים?? אני כועסת עליה שהיא לא הייתה עיקבית והצביעה לארז ובמקום זה נתנה לרגע של שטות לקפוץ עליה והצביעה לפותנה. זה היה מיותר לחלוטין. אני באמת שאוהבת אותה אבל כרגע קשה לי להצביע לה. לא מקבלת את ההצבעה שלהויותר מזה ההצבעה שלה מקוממת אותי (ואני בהחלט לט בעד פותנה) היא יכלה להתגבר על הרגשות האימפולסיביים שלה ולחשוב עוד קצת לפני ההצבעה ולהצמד להצבעות השגרתיות שלה ולא ליירוק לבאר שממנה היא שתתה במשך 3 חודשים. מה היא שכחה שבבוקר אותו היום היא בכתה בגלל ארז???? לא יודעת - לא יודעת - לא יודעת מה לעשות

לא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif... לא לוותר על אלין....

נכון - היא מעדה היום... וגם אני לא שמחה על כך.... מצד שני... היא מקסימה ומדהימה... ומאוד מחזקת את אלירז... ומצד שלישי... את עלולה להתקע עם איילה... אז ברור שלא לוותר על אלין...
...... ולהמשיך להצביע גם לה... |ניד||ניד||ניד||

XXXRONXXX

New member
לא!!! לא עכשיו.

אלין תצא עכשיו - אלירז לא יזכור אותה, פותנה עוד תכעס עליה על שהעמידה אותה להדחה, וגואל כבר לא סובל אותה. היא תצא לבדה, הראשונה מבין הרביעייה, הראשונה מבין הדיירים הותיקים - כשאף אחד מהם לא סובל אותה. אם אלין יוצאת היום היא יוצאת במצב מאוד רע. שתיצא, אבל לא בצורה הזאתי. לא ככה. הפעם חייבים לסמס לאלין בכל הכוח, אפילו יותר מלאלירז.

../images/Emo41.gifכי היא פחדה על אלירז, היא אמיתית ואין לה

אסטרטגיות... ראית את השיחה של אלירז ואלין לפני? אלירז אמר שיש מצב שיבואו הצבעות להם מהכיוון של גואל ופותנה, והיא רק בת 19 עדיין ילדה היא חשבה שבאמת הם שמו אותם. אין לה אסארטגיות או משהו כזה היא לא חושבת קדימה ר ק מה שהיא מרגישה

אם לא תצביעי לאלין תעזרי לאיילה ואת זה

את בטח לא רוצה. אם תצביעי לאלירז זה מצוין אבל אל תבגדי ברגע זה לפחות בפייבוריטים כי מכך תרוויח רק איילה

ghmain

New member
מי שלא הצביע עד עכשיב, וחיקה לרגע גורלי..

עכשיב זה הרגע...

N o a m V

New member
התסריט לגבי הימים הקרובים :

איילה בוכה, עצובה....סער ואיילה רבים......משלימים, מתמזמזים.... איילה שוטפת כלים.....אולי שוטפת עוד פעם כלים...... יום שבת פרק על איילה..........ועל ההדחה אני לא רוצה לחשוב בכלל....... להצביע לאלין ולאלירז !!!!!!!!!!! הם חייבים להיות בגמר !

Saladin

New member
כן, אתם הולכים להכניס הרבה כסף לקופרמן השבוע.

הרבה מאוד! מוואה הא הא!

לא בא לי בכלל לראות את הפרק ביום שבת

אני מתארת לעצמי מי תככב בו. אלו לא יהיו אלירז ואלין..

N o a m V

New member
אני כבר רואה את ההתחלה של הפרק

מודיעים את שמות המועמדים.....מראים את איילה בוכה בחדר השרות, סער בא מנחם אותה....זום על הדמעות שלה..........והמנגינה הכאילו עצובה להעצים עוד יותר ....... להקיא .

למעלה