הגיגים דעות שאלות ו

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif הגיגים דעות שאלות ו../images/Emo32.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo41.gif

את הכל לכאן!

../images/Emo41.gifאלין ואלירז כול העם אוהב אותכם ../images/Emo24.gif../images/Emo41.gif

חבל שאין 2 זוכים השנה כי בהחלט שניכם ראויים לזכות באותה המידה. שניכם נאמנים, שניכם מוסריים, לשניכם יש עקרונות, שניכם אנשים טובים,שניכם תרבותיים, שניכם אנשי שיח, שניכם מגישים עזרה כשצריך, שניכם הכי מצחיקים בבית ( והילה שהודחה) ההבדל היחיד זה שאלין בת ואלירז בן, חוץ מיזה לא מוצא שום הבדל, ממש שני נפשות תאומות וזהות. שניכם ראויים באותה המידה לחלוטין, ומקווה שאחת/אחד מכם יהיה/תהיה הזוכה.....

פילוני של אלירז אני איתך וחבל מאוד

שלא יכולים שניים לזכות , גם ארז ראוי לגמר לדעתי השאר הבייתה .

זהר77

New member
הייתי מתה להיות פילוני של אלירז, שיכניס לי יד

וואי... מדהים איזה כייף. כוונתי לפילוני הפרוותי. זה שאלירז מכניס אליו את ידו ומשחק.

שמעתי שאלירז לא סיים בגרות - אוי ואבוי

שמעתי גם שהוא לומד רק באוניברסיטה הפתוחה - וואו איזו ידיעה מסעירה ... לאלה שכותבים על כך אומר: האם מישהו מכם שמע אי פעם על חטא היוהרה והפלצנות ??? איך בדיוק אי סיום הבגרות ו/או למידה באונבריסיטה הפתוחה מעידה על אישיותו של אדם .... איך ?! ועכשיו עיזבו שטויות, קראו והפנימו: כשאלירז ואלין "מרכלים" - אנו שומעים אותם משתפים האחד את השני בטוהר ליבם - הם מדברים בהגיון ובחוכמה ועם המון תובנות, הארות, צמיחה, שינוי, יושר, טוב לב, מודעות עצמית, אנרגיות חיוביות, ועוד... מהשיחות שלהם אנו רק לומדים, צוחקים, מחייכים, מתפעלים, מתרגשים, בוכים, מפנימים ואוהבים... כשפוטנה וגואל "מרכלים" - אנו שומעים המון אגו, התנשאות, גאווה, התקרבנות, ליקוקים סצנות ופליפים... מהשיחות שלהם אנו מרגישים - אוףףףףףףף נו די כבר............... כשסער ואיילה "מרכלים" - אנו שומעים אותם מקנאים, מחרחרים, משעממים, רדודים, אלימים, קוראי תיגר, משקרים, מסלפים, מעוותים, מרמים, מתכננים, מתנשאים, רברבנים, נרקסיסיטים, נחמדות מעושה, זיוף, ועוד... מהשיחות שלהם אנו מרגישים צמרמורת, תיעוב, קבס, זעזעוע, זיהום אנרגטי ... אז עכשיו תחליטו מי עשה לנו יותר מכולם נעימים באוזן ובעיין בעונה זו .... והם כמובן : אלירז ואלין המדהימיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם !!!

זהר77

New member
שרת האור../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo45.gif

מיכלי224

New member
אלירז האדם הבוגדני ביותר שנצפה על המסכים

בגד במדינה, בגד באימו ונשבע בה, בגד בחברות עם סער, ועכשיו הפלא ופלא- בוגד בפותנה וגואל שתמכו בו לאורך הדרך.

jak51

New member
אלירז גדוללללללללל../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

שוגי38

New member
גם האנשים שהיו עם אלירז הוכיחו נאמנות

ואני מבטיחה לך שהם גם לא הדיחו אותו ואת הכלבה הקטנה

שוגי38

New member
אלירז הוא האמא של הבוגדים

היו סביבו אנשים שביטלו את עצמם למענו והוא בעט בהם כשרק נראה לא משהו לא מתאים שלא הולך איתו עד הסוף זאת אומרת שאם אתה לא שותף לדעתו אז... קיבל את הביטה. החברה האלו גואל ופותנה היו התפאורה שלו. אני כל כך מקווה שהם ידיחו אותו או שהוא אותם כדי שיהיה בודד במערכה... ואני אומרת לכם בכנות לא אכפת לי כבר מי יקח רק לא פארוק הגמד המהמר

פותנה וגואל מלקקים לאיילה וסער מרוב פחד

שיועלו להדחה... אין להם שום נאמנות לאלירז

נגד קינאה אין מה לעשות........... זה בדרך כלל

מחליש את הבנאדם עד שהוא ממש נהיה חולה, או שהוא מחליט להתעלות מעל קנאתו

למעלה