הגיגים, דעות, שאלות ו

t0mer

New member
היו הרבה שאמרו שהיא חסרת בטחון ,כמו לוויטה

ועוד כמה אמרו שהיא נשענת על אלירז שבלי אלירז היא לא הייתה מגיעה לאן שהגיעה ממש.... למה אלירז למליון? רק חמור לא משנה דעה

miracle8dl

New member
ורק אידיוט משנה דעה כל 5 דקות

אם בשעה 8:00 אלירז סבבה אצלך , ב8:05 הוא כבר אפס די תומר יש היום הרבה פיסכיאטרים שעוזרים להתמודד עם פיצול אישיות

תומס277

New member
אני כל הזמן פירגנתי לאלין

ולא מעכשיו אבל צריך לזכור שאלין עברה שינוי בתוכנית.

t0mer

New member
כן אולי הגזמתי לגביו אבל אף פעם לא ליכלכתי

עליו בצורה קשה אני עדיין חושב שהוא לא אמיתי לגמרי כמו אלין. הוא דיי מנסה להסתדר עם כולם וללקק לאנשים שהוא לא סובל, אין לי בעייה מי שעדיין אוהב אותו שיהיה לו בכייף הוא לא בנאדם רע אבל להגיד עליו שהוא מושלם הכי אמיתי שיש עם זה אני לא מסכים. אלין בנאדם יותר טוב ואמיתי ממנו אין מה לעשות זאת האמת אם אלין הייתה גבר אולי היית מודה בזה

טוטיקית

New member
la vita יקירה, את מקליטה את השיחה עכשיו?

אני מדברת על השיחה של אלירז ופותנה, לטובת כל מי שנמצא בעבודה כרגע ומפספס? יש מצב שתעלי אותה בערב? כשאני הולכת לישון ב1 בלילה (יותר מזה קשה לי להחזיק) אני אומרת לעצמי, לה ויטה כבר תדאג להעלות אם יהיה משהו מרגש ושווה. תודה על הכול!!

t0mer

New member
אם אלירז מוכר את אלין הוא הכי אפס בעולם

פחדתי שזה מה שיקרה האפס הזה עוד עלול ללקק לגואל ולפותנה ולהשאר את אלין לכלבים למה לייני את כזאת טובה!?!??!?! למה!!??!?!? חבל שהיא תמכה בו בסוף זה יתנקם בה

Daria83

New member
אתה לא מתעייף? להחזיק כ"כ הרבה שטויות במוח

זה כמו הארד דיסק מלא בוירוסים.... תשחרר קצת.

t0mer

New member
למה שטויות? זה מתאים לאלירז לעשות סולחה

ולהשאיר את חברים שלו בצד.... זה לא שהוא לא עשה את זה כבר...

Daria83

New member
את מי הוא השאיר בצד? הוא כל הזמן עם אלין, גם

עכשיו, לה הוא מגלה הכל, איתה הוא עושה את השיחות הכי מדהימות. מה יש לך? ודרך אגב, אלירז האחרון שמשאיר חברים בצד - הוא ספג את כל האש שבאה לגואל, על עצמו - כי הוא חבר! זה שאתה מתעלם מזה וכותב שטויות אחרות- זה שטויות.

t0mer

New member
אני לא כותב את הדברים הטובים שלו כי אתם עושים

את זה כבר מספיק כמו שאתם מתעלמים מהדברים הלא טובים שלו כשהוא עשה את הסולחה עם סער ואיילה והלך להתלקק אליהם הוא לא יידע את אלין וגואל על ההחלטה שלו.הוא עשה את זה על דעת עצמו, אני לא אשכח את זה שסער בא לבקש סליחה מאלין והיא נפנפה אותו, אלין לא צבועה, למרות שמבחינה אסטרטגית היה שווה לה לעשות סולחה עם סער. סבבה הם עושים שיחות יפות והם חמודים ביחד, רק שלא יבגוד בה כמו שעשה בעבר.. וכן אני קורא לזה בגידה.

Daria83

New member
תומר - קודם כל אני לא אתם - אני אדם אחד, יחיד

ומיוחד! 2. הוא לא צריך להתייעץ עם אף אחד - הוא ספג את כל האש שהיתה מיועדת לגואל בעצמו - הוא רב - הוא עושה שלום. אחרי הכל - עם כל הרצון שלהם ל"משפחתיות" ול "קבוצות" - במשחק הזה כל אחד הוא אינדיבידואל - מעצם הגדרת המשחק - יש רק זוכה 1. 3. זה הרבה יותר בוגר לסלוח (וזה הבדל הגילאים בין אלין לאלירז), בעיקר כשכולם חנוקים בבית אחד, על מנת שיהיה נעים גם לכל השאר. לסלוח - זה לא אומר לשכוח, או להאמין פתאום. וזה בסדר - כשאלין תתבגר קצת יותר, החיים ילמדו אותה שאי אפשר להמשיך עם דווקא ופרצופים - זה לא עובד וזה גם לא הופך אותה ליותר "אמיתית". ממרומי גילי - אני אומרת לך - אלירז פשוט נוהג באופן בוגר. גם אתה (25) וגם אלין (19) עוד תלמדו שיש פינות שחייבים להחליק בחיים - זו לא צביעות, בעיקר לא אם מתעמתים באופן ישיר על כך, זו פשוט הדרך לחיות.

t0mer

New member
הוא מוותר על כבודו למען המליון

בחוץ הוא ישכח מהר מאוד מפותנה וגואל

למעלה