הגיגים, דעות, שאלות ו

מה פתאום רוצה לעזוב..היא

סתם מקשקשת ורוצה תשומת לב אלירז אמר לה ..לכי...והיא שוב עם המנטרה של :קשה לי קשה לי. היא אמרה שאלין לא מוצאת חן בעיניה נראה לי שפותנה הבוגדת הזו העלתה את אלין להדחה בוגדת!

leean29

New member
טוב עכשיו בטוח פותנה העמידה את אלין להדחה

הגיפה הזאת יאללה שתעוףףףףףףףףףףףףףףףףףף

אורר10

New member
ואלירז ענה לה שאלין מרגישה לכן יותר קשה

לה איתה מאשר עם אילה שפועלת ללא רגשות אח איזה בוקר אלירז מככב ואני אוהבת את השיחות שלו חבל שצריך ללכת לעבודה

miracle8dl

New member
מעניין מאיזה חור המליטו את ניריתוש 12 הזאת

הרבה תאים נפגעו בדרך בצורה משמעותית

Daria83

New member
מאותו חור שהמליטו את שיליייי, גבעות עולם וכל

שאר הטרולים

miracle8dl

New member
מישהו יודע איפה איילה נולדה? נראה לי היא

סיפרה פעם שהיא עלתה לארץ משרלילה-לנד

miracle8dl

New member
לא. איילה צריכה לכתוב מדריך לשרלילה המתחילה

שיתנו לה טור בעיתון או פינה באיזו תוכנית כשהיא יוצאת מהבית אולי בכל זאת הפירסום יעשה משו..

miracle8dl

New member
מזדקנת חחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

רמת הפתטיות והטיפשות שלך משעשעת אותי על הבוקר. תמשיך ככה אני מרוצה :)

../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif משהו מוזר בשיני תחת

היא בת 25 אבל החזה שלה נפול מאוד.... נראה לי שכדאי לה לוותר על הסטרפלס.

../images/Emo218.gif../images/Emo218.gif../images/Emo218.gif ובכלל יש לי בעיית כינוי

מצד אחד "שיני תחת" משקף אותה נאמנה בגלל שני אברי גוף מוגזמים... מצד שני, איך אוכל גם להכניס את עניין הבצקות ברגליים, גזעי הירכיים, הבליסות חסרות המעצורים והקול המעצבן יותר משל טורי ספלינג לכינוי אחד???????????? אנא עזרתכם בנושא!!!!!!!!!!!!

t0mer

New member
אני שמח שסוף סוף קלטתם מי זאת אלין

אחרי שאני חופר לכם כבר חודשיים שהילדה הזאת הכי אמיתית בבית, עם אישיות מברזל. בת 19 לא רואה אף אחד ממטר הולכת עם האמת שלה עד הסוף בלי ליקוקים בלי התחנפויות, בלי חפירות. אלין בשני מילים אומרת יותר ממה שאלירז אומר בשעה ילדה טובת לב רגישה חמודה אלין למליון גם אלירז סבבה כן? אבל אלין יותר

miracle8dl

New member
למה "סוף סוף קלטתם"?

הרוב השפוי כאן פירגן לאלין כל הזמן אלירז למליון כמובן אבל אלין מדהימה

למעלה