הגיגים, דעות, שאלות ו

ערוץ 10 איזה קטעים

תקראי למטה בשרשור תגובה שלי עם הכותרת "מה פתאום" ,תגובה שלי ל lolibror . את חייבת!

זהר77

New member
איילה קנאית בטרוף, וטוב שכך. שתסבול מקינאה.

כי קינאה גורמת לה לסבל. ללחץ. וזה נפלא. אלירז ואלין מתקדמים - והיא תישאר תקועה לנצח בקינאתה בטובים ממנה - שזה כל בני האדם.

bmtl2004

New member
אלירז הוא הקנאי, אתמול כשצעקו לאלין איילה

שאלה אותו למה הוא לא מספר לה? והוא לא סיפר, וכשאלין אמרה לו שצעקו לה ואיילה לא אמרה לה כלום הוא פשוט שתק. הקנאי הצבוע היחידי זה הוא. גם כשצעקו לאיילה לא פעם אלין נחנקה מקינאה ואפילו שאלה איך זה שצועקים לה? זה לגיטימי שכאשר צועקים ליריב שלך מילות חיבה זה קצת צובט. למה ציפית שאיילה תקום לרקוד?

tkgsh12

New member
לא נכון!! אלירז סיפר לאלין בחדר שקראו בשמה!!

ואלין התפלאה למה אף אחד מהיושבים: גואל, פותנה, סער ואיילה אף אחד לא אמר לה מילה כאשר היא הגיעה לחצר והגישה להם את המשקאות שהכינה. טענתי בעבר וטוענת שוב לאור הקורות את הדיירים החברה היחידה האמיתית של אלירז היא הלין. על גואל ופותנה איני צריכה להוסיף דבר כי כל מי שצפה אתמול בלילה בטלוויזה ראה את השיחה של אלירז עם גואל וכיצד גואל משנה את עורו בהתאם לסיטואציות שמתאימות לו (שניהם דיברו על פותנה). וביחס לפותנה אני לא קונה את המשחק שלה - היא תעשה הכל כדי לא לעלות להדחה. אתמול בחצר היה נראה בבירור שאיילה, סהר, פותנה, גואל ירוקים מקנאה בגלל הצעקות שנשמעו הן ביחס לאלין והן לעבר אלירז!!

המדאוס

New member
איפה שומבלע שיגיד מי מקנא במי-לפי דבריי איילה

הקנאה נוזלת מאיילה מכל החורים

אלירז מספר לפותנה שגואל מגעיל אותו ב'התחנחנות

לסער ואיילה...הוא פגוע מגואל גם הבוקר

bmtl2004

New member
ואלירז לא מתחנחן לאיילה???? ועוד איך מתחנחן!

מנהל איתה שיחות ואחר כך מרכל עליה. כהיא לידו הוא מתחנחן כשהיא הולכת הוא מרכל ומדבר עליה. הוא הצבוע והשחקן הכי גדול שם!!! הא סליחה, הוא לא מרכל - הוא "משוחח"!!

Daria83

New member
גם אתה היית נפגע אם היית משמש "מגן אנושי"

במשך 3 חודשים לגואל כי "קשה לו עם עימותים" וביום של ההדחות (וערב לפני) הוא היה מוכר אותך בשביל "כרישה", מלקק לאלו שרמסו אותו וכשאתה בא לדבר איתו, מוציא אותך אהבל, כאילו לא קרה כלום. בעגה של חברים קוראים לזה - סכין בגב + אינטרסים.

Daria83

New member
גם אתה היית נפגע אם היית משמש "מגן אנושי"

במשך 3 חודשים לגואל כי "קשה לו עם עימותים" וביום של ההדחות (וערב לפני) הוא היה מוכר אותך בשביל "כרישה", מלקק לאלו שרמסו אותו וכשאתה בא לדבר איתו, מוציא אותך אהבל, כאילו לא קרה כלום. בעגה של חברים קוראים לזה - סכין בגב + אינטרסים.

webguy

New member
פוטנה רוצה לעזוב ..!!

אל דאגה האח ישכנע אותה להשאר ..

webguy

New member
אלירז במקום לעזור לפותנה ...נכנס בה ..!!!

אכן חבר לתפארת ..עם חברים כאילו .....

reiter5

New member
webguyאתה רצני ?למה היא עזרה לו ?ומי עזר לה 3

חודשים כיבד אותה ללא הרף עזר לה במטבח החמיא לה פשוט לפחות אל תסלף פותנה נחשה ושרה ועדנה צדקו !!!!!והלואי ותעוף כבר לחומוסיה שם מקומה

lotaria

Well-known member
מה יש לעזור לפותנה.היא ילדה קטנה? אלירז

אומר לה את האמת בצורה הכי עדינה שאפשר והיא אפילו לא מנסה להקשיב.היא לא נותנת לסיים משפט. זה האופי של פותנה. היא לא מוכנה לקבל ביקורת בונה שבאה מחבר טוב כמו אלירז.אני משוכנעת שגם בחיים בחוץ פותנה שתלטנית. עם אכרם והילדים.הכל צריך להיעשות HER WAY.פה בבית היא נתקלה פעם ראשונה באנשים שאומרים לה את האמת בפרצוף ולא פוחדים.היא צריכה להבין כשזה בא מאלירז ואלין זה אמיתי.בצורה חברית.

למעלה