הגיגים, דעות, שאלות ו

efrat20091

New member
היא לא אוהבת לריב- והוא מחפש לפגוע ,לכן רץ

לספר לה שצעקו עליה דברים לא טובים- התנהגות דו....

somboI

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifאיילה מגעילה כי היא משתמשת באנשים

לא חייבים לפגוע ישירות כדי לגרום סלידה, איילה שלך השתמשה באלירז ואביב כדי לעורר קנאה בסער, היא פלירטטה והשלתה כל אחד מהם בדרך שונה לאותה המטרה: אישור גברי ולעורר קנאה בסער, ברגע שהמטרה הושגה גם תשומת הלב שהופנתה לאלירז נעלמה (אביב הודח למזלו). כשנגמר מלאי הגברים גוייס האח הגדול לאותה המטרה. היא מהרה לידע את סער שיש אח גדול "האח הגדול שלי" שאוהב אותה ויש להם שיחות נפש, ושוב אותו סיפור:לעורר קנאה ולהשיג אישור גברי! ד"א איפה היה אבא שלה כשהיא גדלה? כמה אובססיבית לאישורים גבריים הפקצה הזאת יכולה להיות? שתתקדם אבל בכיוון הבית!

../images/Emo6.gifנכון בא לקלל יצא מברך עכשיו בשיחה עם אלין

הלואי והיום יראו מי הוא באמת יש לעורכים הרבה עבודה

bmtl2004

New member
נכון ניריתוש! מה שבאמת הפריע לאלירז הקנאי זה

ממש לא התקציב ואם יקנו מיונז או לא... כל מה שהפריע לו זה הקינאה שלו זה ביחס ה"מועדף" כביכול של פותנה לסער ואיילה!!! מתחילת התכנית הקינאה העיוורת שלו שיבשה לגמרי את שיקול הדעת שלו וזה גם מה שמאחד בינו לבין אלין, הקינאה המשותפת!!!

רקלוש

New member
אלירז סוף סוף שם לב לניואנסים שפוטנה וגואל

מלקקים לסער ואילה ואת אלירז ואלין לוקחים for grunted....

פותנה יותר מגעילה ממנו כי איילה חברה שלה../images/Emo10.gif

רק שבכל הזדמנות היא מסיתה נגדה אתם צבועים כי לא משנה כמה איילה תהייה בסדר כמה היא לא תחמם את העינינים מבחינתכם היא תמיד אשמה וחבל

KLK1

New member
את צבועה בעצמך

כי את לא רואה מי זאת איילה. על אותו משקל...

את צבועה כי את לא פותחת את העיניים ותראי כמה

אלירז מרכל עלייה מה זאת הקינאה הזאת

מתי מי

New member
מלך העכברושים, הגמדים, נברן, חתרן, ו........

ולקקן תחת, שתכף יחזור לפוטנה ולנחש לדבר אל ליבם בכדי לחזק את המדרגות עליהם הוא ירצה לעלות לפרס.

מתי מי

New member
בואי אני אסביר לך שוב . כי במקרה שלך כנראה

שאין ברירה, יש בעיה בהבנת הנקרא, גם פארוק הגמד, וסערס, בשבלי אותו הדבר, כל רחד בדרך שלו, יש מבין, תקראי טוב, אולי תביני

miracle8dl

New member
דווקא בפסיכומטרי הצטיינתי בהבנת הנקרא

זה בטח לא הצד החלש שלי אל תמהר להסיק מסקנות.. אני לא עוקבת אחרי כל ההודעות הדביליות והרדודות שלך ובטח לא זוכרת מה אתה חושב על כל אחד

מתי מי

New member
אני לא עוקבת אחרי כל ההודעות הדביליות והרדודו

ת. ????????????????????????? אז איך את יודעת מה כתוב, ??? אה עשית פסיכומטרי, ו מזה הקשת?? ( אם לא הבנת , אני פה להסביר)

miracle8dl

New member
אויש אתה כ"כ טיפש

התכוונתי שאני לא עוקבת אחרי כל ההודעות שלך, אז מאיפה אני אמורה לדעת מה אתה חושב על סער? אפשר לחשוב שכשאני רואה את הכינוי שלך נפתח לי מאגר עם הדעות שלך על כל אחד

למעלה