הגיגים, דעות, שאלות ו

רקלוש

New member
הלואי שההפקה היתה מכניסה עוד דנה לבית ואז שוב

היינו חוזים בסער עם שרבוב הלשון שלו...אחרי נקבה חדשה שהכניסו הביתה...ואילה עם סצינות הקנאה שלה... הרי זה כל כך ברור ברגע שהם יוצאים מהבית היא זונחת אותו ולא רואה אותו ממטר...

24שעות1

New member
ההפקה "תקעה" אותך עם אילה שלא תראו את

הריכולים והרעלה שיוצא מפיו של אלירז ההפקה שומרת עליו לגמר כי אלירז זה תרנגולת זהב באס. ם.אס

שמתם לב שאלירז כל היום מלקק לגואל

וגואל חכם הוא עכשיו מראה לנו מי זה אלירז הקנאי הרכלן

Daria83

New member
../images/Emo88.gif שמנו לב שאלירז שיחק אותה - גילה את

פרצופם של אלו ש "אוהבים" אותו מאד ורכבו עליו כל המשחק, התעמת איתם ישירות, אח"כ ניקה את האווירה בצורה בוגרת, כדי שהיה נעים לכולם בבית והמשיך הלאה! תותח, בוגר ומפוכח!

רוב העם בעד אלירז ואוהבים אותו וגם אני

איילה הלקקנית הראשית של התוכנית, רעה ומלקקת לכולם ובזכות סער שהוא התעלל לבה ללא הפסקה היא עדיין בתוכנית. העם רואה הכל . אלירז, אלין וארז לגמר השאר צריכים להיות בבית כבר ממזמן. במיוחד איילה וסער שמשדרים רק דברים מזעזעים ברייאליטי ושאיילה תצא החוצה אני לא מקנאה בה מה מצפה לה.

לאאאאאאאאא אני אוהבת אותו כי הוא טוב, כי הוא

נשמה , כי הוא גבר, כי הוא לא מתאמץ להיות טוב. איילה לדעתי סליחה היא בושה למין הנשי מתאמצת להיות נחמדה אבל, היא לא וכולם רואים. את יודעת מה אימי המבוגרת אומרת עלייה אמרה לי כך לפניי כמה ימים:"איילה היא סמרטוטה". השפילה את עצמה , לא היה לה כבוד לא לעצמה ולא לאחרים. אני מרחמת עלייה למען האמת אבל, שתהיה בריאהוהיא הייתה הפייבוריטית שלי בשלושה שבועות הראשונים . לאיילה לא מגיע המיליון ולדעתי לא מגיע לה להיות בגמר. כל טוב.

to be1

New member
אני כמעט מוכנה לישבע שאמרת אתמול ש

אתה אוהב את אילה ואלירז...? והיום אתה יורד עליו?

רקלוש

New member
לכל הגזענים והגזעניות הנה ציטוט מפאריס הילטון

"יש שני דברים טעימים אצלכם שאחד מהםהוא הגברים המזרחיים.." והמזרחיות היא אחד המרכיבים המושכים באלירז.... אז לכל הגזענים והגזעניות תאכלו את הלב...!!!

רקלוש

New member
היא אחת הנשים החכמות של זמננו, וגם קובעת דעת

קהל ברמה בינלאומית... מטומטמים לא עושים מרוויחים כל כך הרבה כסף....

../images/Emo6.gifרקלוש את קוראת לפאריס הילטון חכמה טוב

אם זאת הרמה שלך אז זה מסביר המון את הכסף אגב היא קיבלה מירושה

רקלוש

New member
אם היא טפשה איך אתה מסביר את המיליונים

שהיא מרוויחה ללא קשר לירושה ולעושר של משפחתה... אני לא מתייפיפת וחיה בבלוף כמו מושאי הערצתך וכמוך...העובדות מדברות בעד עצמן פאריס בחורה חכמה מאד...גם על מדונה אנשים כמוך אמרו שהיא זולה פרחה ועוד מיני ביטויים איפה היא היום???! אז גם היא מטומטמת שלא הקשיבה לכל המתיפיפים והמתחסדים והגזענים כמוך וכמו יתר האנשים פה בפורום שבמקום שיכתבו ענינית עוסקים בגזענות.

רקלוש די עם רגשיי נחיתות, מה הקשר מזרחי לכל

זה???גם אם מוצאו היה פולני, עדין היה פארוק, הבנאדם מתנהג כאילו כולם שם צריכים לעמוד דום כשהוא עצבני יאללה, מה הוא חושב שאנשים באו לחפש חברה?? כולם באו לזכות, כולל הוא אף אחד לא צריך ללכת שבי אחר האסטרטגיה שלו.

רקלוש

New member
מי שהגיע עם אסטרטגיה מהבית הם אילה וסער.

אלירז כובש את כולם בזכות הטבעיות והאמת שלו ולא הבלוף כמו של סער ואילה שמנסים למכור לנו.

למעלה