הגיגים דעות ושאלות

hello everybody

nice to meet you all. my englis is not very good so i am sory. can you tell how is lidia? is he O.K? thank you

idanoosh17

New member
../images/Emo41.gif הגיגים דעות ושאלות ../images/Emo41.gif

הכל לכאן!

עידמןן

New member
../images/Emo202.gif ג'קי בדרך לספרד

הוא מתרגש, כמעט אין לו קול והוא כבר התחיל להתגעגע לאח הגדול. ליווינו את ג'קי מחדר המלון המבודד בו הוא חיכה לטיסה, ועד לפתח המטוס, שם הוא התפלא לגלות שאין מזוזה. למה חסרה לו אהבה? מה הכי קשה לו בבית? ומה החיסרון בלשלוח דווקא אותו לספרד? הנה התשובות וידאו: http://bbisrael.blogspot.com/2011/01/blog-post.html

דנה קיבלה את לידיה הכי פחות יפה

וזה בגלל שבפעם הראשונה יש בבית מישהי עם ציצים יותר מרשימים משלה

JasPoint

New member
אני עדיין בהלם שהדבר הראשון שדנה דיברה עליו

בקשר ללידיה זה צלוליטיס. לא להאמין...

sogirl

New member
היא כולה מתמקדת בחיצוני.אז זה מה שמעניין אותה

לפחות לזכותה יאמר שהיא יודעת לבשל...

היא מוכיחה לי שצדקתי לגביה

אני מקווה שתודח כמה שיותר מהר למרות שאת נופר ופרידה אני עוד יותר לא סובל

sogirl

New member
אני גם רוצה את נופר ופרידה ראשונות

לדעתי ההפקה מריצה את נופר, כדי שהשניים שישארו אחרונים ראש בראש על הזכיה בגמר יהיו נופר מול ג'קי. על דנה ההפקה תשמור עוד 5 הדחות לפחות.

migdalist

New member
שמעת מה ליהי אמרה??זה היה מוקדם יותר

התאומות אמרו לכולם להצתופף קצת כדי שיהיה מקום ללידיה לשבת,וליהי אמרה:"היא(לידיה)צריכה קצת ה ר ב ה מקום לשבת",וחזרה על המשפט פעמיים,(רמזה שלידיה שמנה)באופן כללי, כ ל הבנות (מלבד התאומות)התנהגו גועל נפש,בחנו אותה במבטים רעים,זרקו לה יציאות באנגלית ובעיברית,דנה וליהי היו הכי גרועות(קנאה טהורה) יגאל יצא החוצה ודיבר עם פרידה ,ואמר לה שהוא בהלם מהחוסר ביטחון של הנשים כאן,וכמה הן מקנאות בה,וזורקות לה יציאות כל הזמן.(לא שפרידה יותר נעימה-אותה אני מכתירה למנהיגת הרשע הרישמית)

צליל191

Well-known member
ליהיא אומרת על לידיה שהיא צריכה הרבה מקום??

ליהיא??

LiRs Lullaby

New member
כן חחחח איזה הזוי זה

ליהיא עצמה לא בדיוק אישה "פטיט" מה שנקרא

Fairywitch

New member
וגם על זה שהיא יושבת זקוף../images/Emo6.gif

דנה הנובורישית הזאת היא ממש PIECE OF WORK

24שעות1

New member
פרידה צועקת על שירן שיושבת עם לידיה תשתקו תנו

לישון שירן ויואב מדברים על התנהגותה של פרידה, שיש אורחת ובעוד היא מתארגנת בחדר, וזה לא יפה לצעוק ולהעליב, אפילו אין עוד כיבוי אורות ושפרידה לא סבלנית בכלל

שפרידה תלך לישון בבית

בכל העונות דיברו כולם גם מאוחר בלילה וגם בתוך החדרים היא ידעה לאן היא נכנסת חצופה ... צעקנית.... בלתי נסבלת !!!!

למעלה