הבהרה בעניין ניהול הפורום

../images/Emo41.gif הבהרה בעניין ניהול הפורום ../images/Emo41.gif

אז ככה. קודם כל ראו שתי ההודעות שלי בקישור. לעניין עצמו - כמו שכתבתי גם בנ"ל, המחשב שלי נפל וכרגע אני כותב ממחשב אחר באופן זמני, אני מקווה שכבר בסופ"ש הכל יסתדר. כידוע לכולכם, החלטתי באופן עקרוני לעזוב את ניהול הפורום. כרגע ישנם בדיקות כאלו ואחרות לגבי ניהול חלופי. עד אשר יסתיימו אותן בדיקות וכל התהליכים הנחוצים, כולל אולי תקופת חפיפה בנוסף - אני כאן כמנהל הפורום. בעקבות העומס הנוכחי, עם יציאת הסרט השלישי לאקרנים בחו"ל ועכשיו גם בארץ - הצטרפה איתי לתקופה זמנית זו אורה, המוכרת אולי לחלקכם כמנהלת פורום הספר (160). יחד אני והיא ננהל את הפורום, כאמור - עד שתקבל ההחלטה הסופית על ההנהלה החדשה בפורום. בעקבות נפילת המחשב שלי כמו שאמרתי ואי הבנה בימים האחרונים, שמי לא הופיע בניהול כאשר אורה הצטרפה, ולכן נוצרה כל האנדרלמוסיה. אני מבהיר שוב, אני עדיין מנהל (אנחת אכזבה כולכם יכולים לפלוט). כאשר תגיע העת ואני אעזוב באופן סופי את הניהול, אני אפרד בצורה מסודרת מהפורום, וגם אבוא לבקר כאן לעיתים - אז אל דאגה
לכן, כמו שאמרתי, הייתה אי הבנה בימים האחרונים, אבל אני כאן, יחד עם אורה שהצטרפה (ותודה גדולה גם לה על כל העזרה!
). אני מאחל לכולנו צפייה נעימה בסרט השלישי לו ציפינו כללללללל כךךךךךך הרבה זמן!
אני מקווה שהמחשב שלי יסתדר כבר מחר, ובכל מקרה - שתהיה לכולנו צפיה נעימה וסופ"ש נהדר!
שלכם באהבה, עמוס.

emma radcliffe

New member
../images/Emo72.gifאנדרלמוסיה?!../images/Emo6.gif

עמוס אנחנו לא פולטים אנחות אכזבה
אני לפחות... אני תמיד הייתי בעד שתישאר |מתלקק| אתה זה שהחלטת לעזוב
בהצלחה עם המחשב ותהנה עם הימים האחרונים שלך בניהול הפורום
בזכותך הפורום הזה קיים and we love you!
בהצלחה עם המחשב ונשמח לראות אותך פה מידי פעם
מקווה שלא יהיו עוד אנדרלמוסיות (
) בהצלחה בהמשך הדרך

The Bugi

New member
../images/Emo46.gifואני כבר חיכיתי לרגע שתלך....

סתאאאאאאאאאאם...!!!
עמוס כל רגע שאתה עוד פה הוא רגע משמח

למעלה