האקדמיה לצחוק - סקירת פרק

boolbool boy

New member
../images/Emo41.gifהאקדמיה לצחוק - סקירת פרק../images/Emo41.gif

לדעתי לא היה כל כך מצחיק, פה ושם היה בדיחות לא רעות, אם כבר צריכים לבחור את המשתתף/ת/ים הכי טובים, הייתעי בוחר ביוסי וטירן הם היו אלה שהכי הצחיקו אותי. גם נחמן, לא כזה כוכב גדול... אבל בכל זאת, זה רק התחלת התכנית, ואני בטוח שיהיו דברים מעניינים ונחמדים בהמשך!
השלישיה הפותחת
במקום הראשון אם 90 נקודות, צחי אירני. במקום השני אם 87 נקודות, הדר לוי. במקום השלישי אם 84 נקודות, הצמד יוסי וטירן.
הנידחים
שני הנדחים של השבוע הם: שראל פיטרמן, שהיה אך ורק אם 47 נקודות. ומירב הרמל. זהו לעתה, מחר העדכון השבועי! לילה טוב!

XplowBoy

New member
אוף...

אני דווקא חשבתי ששראל פיטרמן יגיע למקום יותר טוב(במיוחד כי הוא הכי הצחיק אותי) חחחחח הקטע שהוא עשה לעלמה זק לא יוצא לי מהראש! במיוחד כי מאז הוא לא מפסיק לדבר על זה בתוכניות של האקדמיה בערוץ ביפ לדעתי יופי שמירב הרמל נפלה! מגיעה לה! מה זה הסנוביות הזאת לפני שהיא עלתה לבמה! מירב:בשבוע שעבר קיבלתי רק מקום חמישי, לדעתי אני הייתי צריכה להיות בשלושה הראשונים! אני יודעת את זה! והאנשים בבית יודעים את זה! יאללה זאתי!!!!!!! לדעתי שראל היה צריך להיות בשלושה הראשונים... חבל שהוא נזרק משם

freak2100

New member
חבל שאתה לא מבדיל בין אם ועם...

ואני חושב שכולם נתנו את ההכי טוב שלהם שבוע שעבר, לא נשאר כלום להפעם... כבר לא היה להם רעיונות לדברים מצחיקים... לא יודע, בקושי צחקתי
וגם שראל התלהב מזה שפעם שעברה הייתה לו יציאה, אז הפעם הוא הכין יציאה מראש - כשהוא קיבל ציון הוא אמר "אה! זה בדיוק המשקל שלי!" וזה היה שקוף שהוא תכנן את זה מראש וזה גם בכלל לא היה מצחיק וגם לא מתאים
בקיצור - חלש...

למעלה