האח הגדול זאת התשובה של ערוץ 2 להישרדות?

omer719

New member
../images/Emo41.gif האח הגדול זאת התשובה של ערוץ 2 להישרדות?

בואו נאמר ש"הישרדות" ו"האח הגדול" הן כמו עפרה חזה וירדנה ארזי, או כמו בריטני ספירס וכריסטינה אגילרה; הכוונה היא לכך ששתיהן תכניות ריאליטי שסחפו יותר מחצי עולם וההשוואה ביניהן מתבקשת אך לא ממש מניבה תוצאות. זה פשוט עניין של טעם. מה שכן ניתן להסיק מהרכישה החדשה של "קשת" הוא שהקרב בין ערוץ 10 לערוץ 2 הופך לצמוד יותר מזה שהיה אמש בין "הישרדות" ל"סופר נני". את הגרסה הישראלית תפיק עבור "קשת" חברת טדי הפקות ('כוכב נולד','נולד לרקוד") שבבעלות טמירה ירדני. עלות ההפקה מוערכת בכ4-5 מיליון דולרים, סכום גדול אף יותר מזה של הפקת "הישרדות", שנחשבה, עד לרגע זה, להפקה היקרה ביותר בתולדות המדינה. מה אתם חושבים?

אמריאל

New member
זה שתי הפקות שונות לגמרי.

קונספט שונה ומפיקים שונים = סדרה שונה. אי אפשר להשוות עד שהסדרה עצמה תעלה לדעתי

omer719

New member
זאת לא הכוונה../images/Emo3.gif

הכוונה היא שלהישרדות היה רייטינג ממש גבוהה שעקף את ערוץ 22, אז הם מצאו את מה שיחזיר אותם למפה והם יוכלו להשוות לאחוזיי רייטינג שהיו ל- 10 עם הישרדות.

אורישקי

New member
הגיוני

וסביר להניח שיעשו את שתי התוכניות באותו יום,כדי לעלות/להוריד לתוכנית כלשהי את הרייטינג.

fof1

New member
קודם כל שאלה.. מתי זה מתחיל??

אני אנסה להתדעכן באינטרנט.. למרות שאני לא בטוח שאוהב סדרה מסוג זה.. בכל מקרה אני מאחל רק דבר אחד.. שהסדרה תצליח ושההפקה לא תהיה חובבנית כמו בהישרדות.. תיהנו!

omer719

New member
היום ב"גיא פינס" אמרו עוד שבועיים../images/Emo9.gif

ובטח שבוע הבא יתחילו יותר כתבות ויותר פרסומות, ע"פ שכבר יש הרבה. וגם אני מקווה שזה יהיה רציני.

נועוש6547

New member
../images/Emo80.gifאני מקוווה

שההפקה והעריכה יהיו שונים באח הגדול
לדעתי זה יצליח יותר

דורדור4

New member
אני מקווה שזה לא ייגמור כמו הישרדות../images/Emo6.gif

עם כל הכבוד לרייטינג לא רכשו הרבה כבוד להפקה שהתערבה וביימה חצי =/ אבל אניי אופטימית

idanoosh17

New member
הקטע שאפשר לראות

בלייב 24 שעות באינטרנט זה פלוס רציני... ככה אפשר לראות את מצב המתמודדים, מה שגם יכול להבטיח לנו שלא תיהיה התערבות של ההפקה! נראה שהולך להיות חם ומגניב

BBisrael

New member
למנהל הפורום!

מי נתן לך לנהל את פורום האח הגדול שאתה לא יודע שום פרט על התוכנית??!! אתה מסתמך על כתבות מלפני חודשים שבכלל לא מעודכנות..... פרוש לדוקים אחיי עדיףף רוצים להישאר מעודכנים? רק כאן- bbisrael.blogspot.com

omer719

New member
חבל שאתה מתבטא בצורה כזאת,

אין לי מושג מה עשיתי לך בכלל שאתה מגיב ככה. אבל אם אתה כותב את זה כנראה אתה מצפה לתגובה: פורום זה לא כמו האתר שלך, בפורום צריך לתת יותר מקום ביטוי לדעות של האנשים ופחות להביא להם כתבות ועידכונים, ברור שזה חלק מזה אבל המטרה היותר בסיסית לפחות ככה אני רואה את הפורום הזה הוא דיונים על הפרקים שיעלו. ודווקא בהתחלה ממש שמחתי שיש את האתר הזה שלך כי אתה באמת מתמיד וחשבתי להעלות אותו לקישורים ולתת לו קרדיט בכול מיני דברים, חבל אבל שאתה מתנהג בצורה כזאת. יום טוב

דורדור4

New member
הרסת אותיייייי../images/Emo6.gif

מאיפה החוצפה לבוא לבן אדם ולהגיד לו את מה שאתה אמרתXD זה עושים רק אנשים שמתחבאים מאחורי הכינוי שלהם, ואנשים נואשים ברמות, ואני גם נכנסתי לאתר שלך, ועד אתמול הייתי בטוחה שהוא אחלה ומושקע, אבל היום שאני יודעת איך המנהל מתנהג... אבל זה ברור למה, כי אין לך שם אפילו תגובה אחת. אז דיי לנצל את הפורום הזה בשביל פירסום ועוד לבוא בתלונות.

../images/Emo5.gif איזה דבר מגעיל להגיד.

אני דווקא בעד להגיד את האמת אז הינה: למה אתה בדיוק מצפה? התוכנית עולה רק עוד 10 ימים, לא פירסמו את המתמודדים, לא פירסמו תמונות של הבית, זה בטח יהיה במהלך השבוע, ועומר מנהל עוד פורום ואנחנו יודעים שהוא יכול להשקיע אבל אני הכי מבינה את זה שאין הרבה מה לפרסם עכשיו, אתה באתר שלך סתם חופר על האח הגדול האמריקאי או הבריטי... עלק להתעדכן. עומר, העם איתך

lironc133

New member
אם זה הדרך התבטאות שלך,

אז אני לא באמת חושבת שכדאי להכנס לפורום של האח הגדול בניהולך.

למעלה