דעות, שאלות, הגיגים ו

Tapudy

New member
../images/Emo41.gif דעות, שאלות, הגיגים ו../images/Emo32.gif ../images/Emo29.gif ../images/Emo41.gif

כל מה שעולה על דעתכם - לכאן!

Tapudy

New member
../images/Emo124.gif שרשור פרגון וסגידה למנהלים ../images/Emo106.gif

אנחנו צוות המנהלים מרגיש שאתם לא אוהבים אותנו מספיק... לא נותנים לנו מספיק תשומת לב... המערכת יחסים הזאת תתפרק בסוף! אז הנה המקום בשבילכם לחלק לנו אהבה ללא גבולות
יאללה - פנקו אותה!!! (אל תחששו להשתמש במילים כמו גדולים, מלכים, עידן היית אגדי אתמול בלילה וכו')

xxxka8xxx

New member
צוות המנהלים המקסים../images/Emo140.gifאתם ענקיים../images/Emo23.gif

SG12

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif\

למנהלי פורום תפוז!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לפני כמה דורות חלקי הגוף רצו לקבוע מנהל. קם המוח ואמר -אני המוח שולט בכל הגוף אני מחלק את הפקודות מאז ומעולם ולכן אני נשאר המנהל. קמו העיניים ואמרו -אנחנו העיניים מראות לכם את הדרך ומראות לכם את כל מה שיש בעולם הזה, בלעדיי כל הגוף יסבול. אנחנו צריכות להיות המנהלות. קם הלב ואמר - אני הלב צריך להיות המנהל אני מזרים את הדם לכל הגוף בלעדיי הגוף שובת אני צריך להיות המנהל. קמו הרגליים ואמרו - אנחנו הרגליים מובילים את הגוף הזה וסוחבים אותכם ולוקחים אותכם לכל מקום בלעדיינו אתם לא יכולים לזוז. לכן אנו המנהלים. קם החרא ואמר - אני המנהל ולא צריך לדבר. ויהי מהההה. כל חלקי הגוף פרצו בצחוק היסטרי והתחילו לרדת על החרא. אמר להם החרא " אהה ככה?? שבועיים אני לא יוצא מהגוף. לאחר שבועיים המח התחיל להרגיש כאבי ראש עזים וקיבל ארוע מוחי. העיניים התחילו לראות טשטוש וקיבלו עיוורון. הלב הפסיק להזרים את הדם וקיבל התקף לב. הרגליים התחילו לרעוד ונפלו ארצה. כל חלקי הגוף - קבעו פה אחד וצעקו בקול גדול "חרא לא מעניין אותנו כלום אתה המנהל". מוסר השכל מנהלי וחברי הפורום היקרים לא מעניין אותי כלום בובול של תימני צריך להיות המנהל. ויהיי מהההה

10555

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

המדאוס

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

bamba38

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

אנחנו מפחדים מהדחה ../images/Emo151.gif

הדרך היחידה למנוע את העמדתנו להדחה זו התחנפות למנהלים המצויינים והנפלאים של הפורום הזה

רןרן4

New member
מנהלים - אולי תמחקו את כל ההודעות של שורה אחת

הם מציפים את כל הפורום ולא ניתן למצוא שום דבר. שעה אני מנסה למצוא את התשובות של הילה בפורום וכל ההודעות ב-20 עמודים הבאים אלו הודעות של שורה אחת. תוריגו אותם בבקשה ותשמרו שכולם יכתבו רק בשרשורים שאתם פותחים. תודה..

Tapudy

New member
אל תתבעסי שמופי

אין קונקורנציה בינך לבין איילה

למעלה