דעות, הגיגים, שאלות ו

לוני loni

New member
לאיילה יש בעיה עם אלירז כי אלירז לא

התאהב בה. לסער יש את אותה בעיה עם אלין. הם לא מסוגלים שבני המין השני לא נופלים שדודים לרגליהם. וזו הסיבה היחידה! שהם פיתחו אנטגוניזם אליהם.

ליאור032

New member
להפך, לאלירז יש בעיה שאיילה לא שמה עליו,

גם גו-אל אמר לאלירז את זה לפני חודשיים שהבעיה שלו עם איילה היא שהיא סוג של נשים שאומרות לו לא.

ליאור032

New member
בואו נודה: כל מי שאוהב את אלירז ימשיך לאהוב

אותו וימשיך לתקוף את "היריבים" שלו, ואותו דבר עם התומכים של אלין וסער ואיילה. אז חבל על המאמץ של כולם פה, אף אחד לא יצליח לשכנע פה אף אחד. אני טועה ?

rotem lala

New member
בגלל זה הפורום ברמה כה ירודה

נראה שבני המשפחה של המתמודדים מתנגחים אחד בשני. אין כאן כמעט כותבים אוביקטיבים.

לא אתה לא טועה

אני אמשיך לאהוב את אלירז לא משנה מה הוא יעשה, אני איתו מהתחלה וזה לא ישתנה. ואני גם אתקוף את היריבים שלו אם צריך.. אבל רק בדברים שבאמת לא נראים טוב. למשל אלה שתוקפים פה את איילה שהיא שותה מקנקן או לא יודעת מה.. למי אכפת? שתעשה מה שבא לה גם אלירז שותה מהקנקן. אני לא מחפשת אותה או את סער כל היום.. אבל כשהיא מרכלת עליו למשל בשיחה עכשיו אני כן אתקוף אותה כי אלה דברים שבאמת לא נראים טוב.

rotem lala

New member
אז את עוד במצב טוב

יש פה מעריצי אלירז שחושבים שבמקום לרכל, אלירז מוציא את אשר על ליבו.

דינה128

New member
איזה סלפנית האיילה הזו ,מספרת מה שרוצה לספר..

כל מי שראה את השיחה בין אלירז ואיילה ושומע את מה שאיילה מספרת לסער על השיחה מבין שזה שני דברים שונים.

Good 2b Me

New member
שמעתי ת'שיחה של איילה ואלירז, את יכולה לפרט

את השיחה שיש עכשיו בינה לבין סער

spinning1

New member
המכשפה והבבון בשיטחת שטנים

להשמצת אלירז, מקווה שמישהו מקליט. גועל נפש זורם להם בדם. איכס, בביוב יותר נקי.

rotem lala

New member
לא אוהבת את השיחה של איילה וסער עכשיו

הם מדברים אל הצופים, בדיוק כמו שאלירז וגואל עושים תמיד.

bamba38

New member
סער ואיילה תיראו את הת.ז שלכם סער עבריין

ואיילה משתרללת אתמול ראיתי סרט סקס של איילה שהופץ ברשת ואחרי כמה שעות מחקו אותו, בושה עושה כסף מסרטי פורנו.

תותי 40

New member
סער הבן ז......!!!!!

מלכלך עכשו על אלירז עם איילה ומפנה את הדברים שלו לקהל!!!! יורד נמוך לרמה הכי נמוכה שיש. גועל נפש. פשוט מלוכלך מצידו!!!! איזה שפל!!!! לוזר... סער: יש לך משהו איתו (עם אלירז) ואיילה : יש בו משהו שאני לא יכולה לסבול.... סער: ההפך.... - סער קלט שהיא דלוקה עליו והעיקר מלכלכת עליו חופשי. שני מגעילים - עופו הביתה. המשחק בשבילכם נגמר.

כולם לסמס לאלין ואלירז עכשיו!!!!!!!!!!!!!!!!!

בתגובה לזמן מסך המסריח שקיבלו שתי הזבלים

למעלה