דעות, הגיגים, שאלות ו

Daria83

New member
../images/Emo140.gifאלירז ואלין, חברים שכיף לאהוב../images/Emo140.gif

סופיה31

New member
מה זה משנה בכלל אם הם זוג או לא

הם פשוט יודעים שהם הגיעו לתוכנית טלוויזיה להזכיר לכם, ולא לקרב האבקות והם עושים הצגה למצלמות כמו שצריך וכמו שהצופים רוצים וכמו שמתבקש מתוכנית טלויזיה, ולא כמו שפארוק הגיע רק כדי להרוויח ולא מעניין אותו שזו תכנית בידור, הוא בהמתנה כל הזמן למליון ...נכון גם איילה רוצה מיליון וגם סהר, אבל הם נהנים בדרך ויודעים מה מצפים מהם ונותנים את ה"שואו" והוא רק מחכה שייגמר ועל הדרך פוגע באנשים ומשליט רוע... ואגב הם באמת נראים זוג אוהב....

רוזה ונירתוש ותומכי איילה

אני מזמינה אותכם אלי לחצר לשחק, יש לי המון נייר טואלט שניגבתי איתו את התחת ואתם יחד עם איילה מאד אוהבים שדוחפים לכם לפה המסריח שלכם אז תבואו יהיה כייף.

ליאורי13

New member
נמוך בדיוק כמו האהוד שלהם

תת רמה של אנשים יש פה עם "המילים היפות" להקיא על אנשים כאלה

ליאורי -גם בשבילך יש לי נייר טואלט

ואם אתה רוצה להקיא אז תעשה את זה על יד איילה וסער כי הם אוהבים לדחוף אחד לשני טישו מלוכלך

אנחנו שלא כמו אלירז ואוהדיו

יודעים גם להפסיד! אליערס ואח שלו כבר מתבייכיינים פחחחח הזויים איילה ב"ה לא תודח השבת

נירתוש

היחיד שירד נמוך זה סער ואיילה שלך, הם הזבל של החברה בישראל, תסתכלי למי הם התחברו ,לאביב הפלצן שלא תרם בכלום לא בבית וכמו שאני מבינה גם לא בחוץ - זבל אנושי, תומר הזבל מספר 2 וכנראה שגם את זבל שאת מעריצה אותם, בושה לעם שאלו הם בניו,

ayaliar

Well-known member
תרשי לי לצטט אותך:

"איכס, פארוק מגעיל, דוחה, מהמר, כלומניק, שומדבר!!!" את מאוהבת אני חושבת

נירתוש הזבל

את מדברת על נמוך את בטח חברה של סער לא מרגישה מה את מוציאה מהפה את אומרת גו'ח ופרוק לכי תקדמי

רןרן4

New member
רוזה-ל"זוג המלכותי" כבר קבעו תור

סער המושפל איבד חברה ועבודה. איילה מושפלת כל היום ע"י סער. תדאגי לקבוע להם עוד כמה פגישות, כי מיליון שקל לא יספיק לפגישות שהם צריכים

רן רן כמה אידיוט אתה יכול להיות שאני אבין?

סער איבד עבודה?? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול מהחיים. אני מזמין אותך למשרד של סער ותיווכח בעצמך כמה עבודה הוא איבד. נו עכשיו תתחיל להשמיץ אני מחכה תוציא את כל הזבל,והרוע שלך החוצה.רק המשועממים כמוך יאמינו לשטויות שאין לי מושג מאיפה אתה ממציא. כל תומכי סער,וארז יתאחדו ביחד למען איילה.ואלין הולכת להיות מודחת בבושת פנים בשבת. נראה את הפרצוף של אלירז כשזה יקרה.

למעלה