ברוכים הבאים

אנימציה כזאת

שהיא עשתה לך אפרו ורשמה מתי תסתפר כבר לעזאזל ושאני הפסקתי לעשן והתחלתי להפריח בועות

זה הודעה למור בלבד...

אתם עדיין פה?! אמרתי מור! יאללההה תחפפו! עכשיו נשארה רק מור והסקרנים.... מור-שרשור סגידה?!

Angel Girl1

New member
הודעה לשירה בלבבבבבבד!

נו?! מה אתם לא קולטים?! אמרתי שירה ב ל ב ד ! ! ! נוווווווווווו! אך ורק שירה! יאללה תחפפו מההודעה! רק שירה להשאר! זהו?! כולכם הלכתם? עוד לא?! מזה עוד לא?! לכככככככככו ככככככככככככבר! יופי.. עכשיו זה רק שירה ואני:) כככככככככככככככככככככככככככככן! אוף.. איזה כוסון על רממממממממממה!

Angel Girl1

New member
אממ מחר אני לא יכולה...

אני בת"א עם מטאליקה גירל.. וביום חמישי אני במיכא"ל עד שעה 6 ובשעה 8 בשעור פרטי... אממ ביום שיש אני חוזרת בסביבות 12 נצא לשוק נחזור בסביבות 2 נסע למעין בערב נצא למועדון.. יחזור לפנות בוקר.. כך שאנחנו חייבות לדחות את זה ליום שבת...

דודי (19)

New member
עצורררררררר. אתה הו-מו.

גם אני אוהב אותך... רק חבל שאת לא גברבר מסוקס ומיוזע אחרי משחק פוטבול סוער. not.

ooooooofri

New member
איכס בא לי להקיא אחרי ההודעה הזאת

בעעעעעעעעעעעעעעע איכסססססססססססססססססססס עצור אתה הומו! אתה נשנש! אני מרגיש שאתה הומו!

EInatVera

New member
ועכשיו...

עקב קריאות ההומיים האלה אתן רשימת כינויים לכל מי שאתם רוצים לקרוא הומיים אבל לא יכולים להגיד את זה (עזבו אני מיקרה קשה...) 1. נושך כריות 2. אוחז כיורים 3. אגזוזן בעעע שכחתי את השאר טוב במקרה שאני אזכר ארשום שירשור חדש של זה...

דודי (19)

New member
נגני חלילים.

מרחיבי רקטומים. ביום טוב מרגישים חרא. רואים את משמר המפרץ - בגלל דיויד האסלהוף. מתחילי רכבות במסיבות. מפליצי קוטג´.

דודי (19)

New member
מנקי ארובות.

מעריצים מושבעים של יזהר כהן. משוגעים על קבנוס. מדברים למיקרופון. קונים פלייבוי (בשביל המאמרים). לא רואים את הפרצוף של הבן זוג בקיום יחסי מין. תופסים תחת. לובשים תחתוני בוקסר הפוך.

למעלה