בקשה חשובה

gpz94

New member
../images/Emo41.gifבקשה חשובה../images/Emo41.gif

לפני כמה ימים מישהוא העלה תמונה של התאונה בגשר בר אילן (בוקר חג שבועות) זה ישמע די מוזר אבל אני חייב להשיג את כתובת האתר ממנו היא הגיעה בבקשה שלח לי את הכתובת במסר אישי

gpz94

New member
אם מישהוא זוכר מי העלה את התמונה

שישלח לי בבקשה את שמו

Gessi

New member
האתר למלחמה בתאונות הדרכים

http://www.bar1.up.co.il/ דרך אגב - מנהל האתר הוא שוטר תנועה (מתנ"א) - הוא אומר את זה שם בפירוש, אבל זה לא אומר שהוא "הולך עם הראש בקיר" - יש מקומות שהוא לא מצדיק את המשטרה, והוא מנסה להיות אוביקטיבי כמה שיותר.

Gessi

New member
לא יצא לפועל בסוף... ../images/Emo10.gif

השילדה שלו עקומה לגמרי - לקחתי אותו לנסיעת מבחן והאופנוע "רקד" לי על הכביש כל פעם שהמחוג רק חשב לכיוון ה-200. אח"כ ביררתי והתברר שהאופנוע לא ישר... אני עדיין מחפש איזה כביש טוב שיקח אותי רחוק...

פיני007

New member
האתר והשוטר

השוטר הוא ממתנ"א ת"א והוא דלוק ומורעל בהפעלת הממל"ז למלחמה מהירויות המופרזות. חובב מחשבים מובהק, למד ג´אווה ובנה את האתר לבדו וממשיך לצלם כל תאונה שמזדמנת במשמרתו. אם כבר מדברים על מהירות וממלז"ים - שימו לב בכביש עוקף ראשל"צ מצפון למזרח מכיוון קומפיוטסט - משטרת ראשל"צ מפעילה אמצעים בכביש. מהירות מקסימלית שם עדין 50 קמ"ש למרות שאין בתים קרובים. אז שימו לב.

gpz94

New member
תודה על כתובת האתר אבל

לא מצאתי את התמונה וגם לא את מה שחיפשתי לפני שבוע היתה תאונה מתחת לגשר גהה (על פסי הרכבת בשטח ליד בנין IBM) אבא שלי איבד שני חברים טובים התאונה אבל הסיבה נותרה לא ידועה(שני נהגים וותיקים שחצו אלפי פסים בחייהם) חשבתי שאם אמצא תמונות מהתאונה אוכל לעזור לגלות את הסיבה (אני יודע בוודאות שהיא הועלתה לרשת) אודה לכל טיפ\קישור

למעלה