בקשה חשובה מאוד

harhanegev

New member
../images/Emo41.gif בקשה חשובה מאוד ../images/Emo41.gif

במסגרת המאבק במצב הקטסטרופלי בקו 392 / 382 כל יום ראשון, אני מבקש ומתחנן מכל מי שיכול/ה לצלם בשבילי ביום ראשון את מצב התור בו כולם דוחפים את כולם בכניסה לקוים הנ"ל בתחנה המרכזית בבאר שבע. זה מאבק שכבר מעורבים בו חברי כנסת, ובלי תמונות נוספות יהיה לי קשה להריץ את העניינים קדימה. תודה רבה רבה רבה בשמי, אבל בעיקר בשם החיילים והחיילות מבסיסי: סיירים שיזפון עובדה צוקי עובדה חיון

SuGaRBabe1

New member
לא רק שלא סגרו

גם מתכננים להעביר אותנו לשם... [לא שזה יקרה, כן? לפחות לא עד שאני אשתחרר... שזה עוד הרבה זמן....]

SuGaRBabe1

New member
מממ לא

האמת שעברתי שם רק פעם אחת כשנסעתי ב-392, פעם ראשונה ואחרונה... איזה שלטים יש שם?

harhanegev

New member
בבקשה:

קו 392, כידוע, בדרכו מאילת לבאר שבע (או להיפך) סוטה מהכביש הראשי בכמה מקומות: מחנה סיירים שדה התעופה עובדה צוקי עובדה וחיון מחנה שיזפון כשהוא עולה על הכביש לכיוון חיון וצוקי עובדה, הוא נוסע עד חיון, מגיע לש.ג. חיון, ממשיך לש.ג. צוקי עובדה, ואז בדרך חזרה מש.ג. צוקי עובדה לכביש הראשי יש שלטים : שלט ראשון "כל עוד בלבב פנימה" שלט שני: "נפש יהודי הומיה" שלט שלישי: "ולפאתי מזרח קדימה" שלט רביעי: "עין לציון צופיה" וכו' עד לשלט האחרון: "ארץ ציון ירושלים".

SuGaRBabe1

New member
חחח באמת?

ואני חשבתי שהשלטים אצלנו בבסיס הזויים... "השירות הוא שליחות, אל תהפוך אותו לנטל" "לעולם אל תוותר, הניצחון במרחק נגיעה.."

harhanegev

New member
אולי יש סיכוי שאת מכירה

מישהו/י שעובר/ת דרך באר שבע ביום ראשון ויכול/ה לצלם לי את מה שאני צריך ?

IrIsH BaBe

New member
מה נסגר? זה בסיס מיותר כ"כ

וכל החיילים שם ממורמרים למוות. אמרו לפני הרבה זמן שהולכים לסגור אותו

harhanegev

New member
איריש הנכבדה,

אולי את מכירה מישהו שעובר בתחנה המרכזית של באר שבע ביום ראשון בבוקר או בצהריים ויכול לעזור לי עם צילום של מצב ברציף של 382 / 392 ?

IrIsH BaBe

New member
הופה נהייתי נכבדה והכל....

אחשלו אני מכירה רק חבר'ה שנוסעים לכיוון עזה ואיו"ש. לא קשור אליך....

SuGaRBabe1

New member
זה גם מה שאני הבנתי

כל האגף קשר שלהם עבר אלינו לפני איזה חצי שנה... ולא מזמן התחילו דיבורים על להעביר אותנו לשם... אפילו היה על זה כתבה ב-"במחנה"
אבל לא נראה לי שזה יקרה...

למעלה