בוקר טוב
סופ"ש חדש

מנגוM

New member
../images/Emo41.gifבוקר טוב../images/Emo42.gifסופ"ש חדש../images/Emo41.gif

כמה זמן לא פתחתי שרשור בוקר טוב!
טוב, ולעניין - הלילה היה לי חלום ממש מוזר, אבל יותר משהיה מוזר הוא היה די מגניב, ואני זוכר אותו למעשה די ממש טוב
אז היה חושך והתכנסנו כמה אנשים (שאני לא זוכר מי אלה היו
) בתאי דואר של היישוב. בנינו מלגו מטוס קטן כזה (או משהו דמוי מטוס), וידענו שאנחנו הולכים להטיס אותו
היינו חדורי מוטיבציה ופעם ראשונה ניסיתי להגליצ' אותו על משטח כלשהו וזה לא הלך, אז ניסיתי משטח אחר יותר חלק והוא טס, עשה סללום, יענו כמו מטוסי נייר שמתהפכים וטסים לכיוון ההפוך, ככה שלא ראינו אותו ואז הוא חזר, טס קדימה ופגע בבית מלון
מטוס מלגו
ואז קצת דאגנו אבל לא ממש, ובYNET היה שרקטה פגעה בבית מלון בהרצליה, והדבר היחידי שחשבתי עליו זה מתי הם יגלו שזה מטוס לגו ויתקשרו אליי. מצד אחד רציתי שהמהומה תיפסק, אבל מצד שני לא רציתי שיתחילו לתחקר אותי על כל המקרה הזה. ואז מישהו שאתמול (במציאות
) הציע לי להצטרף לחוג של צילום, התקשר אליי ובלי לחשוב סיפרתי לו על כל המקרה שהוא לא ידע עליו בכלל. פתאום מצאתי את עצמי איפה שהוא היה, באמצע כביש עם עוד כמה קומונרים ושקי שינה ואז הלכתי לישון נראה לי והתעוררתי

me123

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

בועז -
באמת לא פתחת שרשור "בוקר טוב" מלא זמן
אתמול ישבנו כמה חברים והעלינו השערות איזה שיר יכול(וראוי) להיות עכשיו במקום הראשון
עוד מעט שבת!
יום טוב לכולם

limors2

Active member

זה מתחרה ראוי לחלומות המוזרים שלי!
לי היה חלום שהחצי הראשון שלו היה משהו שכבר חלמתי בעבר (משהו מגניב, אבל אני רק זוכרת את הרעיון הכללי שלו), ואז פתאום באמצע הופיעה דמות חדשה ואמרה שלפני שנמשיך (במסלול המכשולים המוזר שעברנו) כדאי שנראה משהו. הדלקנו טלווזיה וסיפרו בחדשות על חברה שלי המתיכון שמתה בצורה ממש מוזרה, ובעלה (היא בכלל לא נשואה ואני לא חושבת שהיא תתחתן עם מישהו כזה
) בכה.

שאאאאאלום../images/Emo13.gif

אז שוב, חזרתי הביתה
ביום רביעי הייתה ההשבעה והיה ממש ממש מרגש...
וזהו, בראשון כבר מתחילים את הקורס!!!!!!! שבת הבאה אני סוגרת.. אז לא תראו אותי פה.. אני יודעת שעצוב לכם
סופ"ש נעים!!!

tkuihehr

New member
גוד מורנינג

וואי אני צריך לשפר את האנגלית שלי אם אני רוצה להתקדם לאנשהו.

limors2

Active member

אחרי שלפני כמה ימים (שבוע בערך?) חלמתי שאני ביום האחרון של ביצפר, אתמול חלמתי שאני בשיעור הבעה. נהניתי בו, ועשיתי את מה שהיה צריך לעשות
למה אני חולמת דברים מזוויעים כאלה, שלא באמת קרו?
(למרות שאם נהניתי משיעורים זה היה רק משיעורי הבעה, הם היו נורא קלים
) ומישהי מהיסודי ישבה לידי, מישהי שאפפעם לא ממש הייתי חברה שלה
מה יקרה בחלום הבא? מסיבת בתמצווה כיתתית?

limors2

Active member
יורד ברד מעורבב עם מבול בחוץ:|

שהתחילו באופן נורא פתאומי

למעלה