בוא נפתח דיון בנוגע לסקר

NYMets Man

New member
../images/Emo41.gif בוא נפתח דיון בנוגע לסקר../images/Emo70.gif

שלושת המועמדים הם ראויים לתואר ללא ספק ספרו לנו למה דווקא למי שאתם בחרתם מגיע הכי הרבה!

אני בחרתי בפוהולס../images/Emo9.gif

קודם כל הנה הסטטיסטיקות של כולם: בעמוד אחד המספרים של לי הכי מרשימים אבל לקבוצה שלו לא הייתה עונה טובה, אומנם כבר זכו שחקנים שלא היו בקבוצות שעלו לפלייאוף (איי רוד) אבל הם היו עם מספרים קצת יותר מרשימים. אם לי היה זוכה בטריפל קראון אז כן הוא, אפילו עם קצת מספרים טובים יותר. ולפוהולס הייתה עונה קצת יותר טובה מאנדרו. למרות שג'ונס הוביל את קבוצתו לפלייאוף אני עדיין חושב שמגיע יותר לפוהולס (הוא גם היה יותר טוב בפלייאוף והיה לו את ההומר במשחק 5 NLCS) ואני אוהב אותו יותר אז בחרתי בו. זהו

NYMets Man

New member
שיניתי את דעתי ../images/Emo178.gif

לפי הטבלה שלירון נתן ממש לא מגיע לאנדרו ג'ונס להיות האם וי פי... זה או אלברט או דרק... לדעתי מגיע לדרק לי להיות האם וי פי הוא גם הראה יציבות לכל העונה

עוד דברים שאפשר לשקול...

שלא עוזרים לג'ונס. Stats of the rest of the players on the team: Braves without Jones: OBP .331, SLG .418, AVG .265, OPS .749 Cards without Pujols: OBP .327, SLG .401, AVG .263, OPS .728 Padres without Giles: OBP .322, SLG .381, AVG .253, OPS .703 Cubs without D.Lee OBP .312, SLG .414, AVG .262, OPS .726 (זה משרשור על הנושא בפורום הרשמי בMLB.COM)

ביי מצויין...

אבל אין לו סיכוי מול פוהולס ולי. את אנדרו הוא לוקח וכבר ראיתי עשרות כתבות על למה וכמה.

NYMets Man

New member
מה שאתה אומר בעצם...

זה שאם אנדרו לוקח (מה שבהחלט עלול לקרות) אז מבחינתך זו שערוריה?

כן, אבל..

למרות שבכל זאת צריך לזכור שכמו שדיברנו פה על פאפי ועל כמה שהוא סחב את הסוקס,אנדרו היה זה שסחב את ההתקפה הצעירה מאוד של האמיצים.

למעלה