בואו להכיר את חברי הפורום

EliranMaor

New member
../images/Emo41.gifבואו להכיר את חברי הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

אז אחרי דיון [אהמ...מעמיק..] על המשחק הזה [חח] פשוט החלטתי שכדאי שנתחיל אותו ונראה איך זה ילך... אז החוקים פשוטים: בכל יום חמישי יבחר מישו אחר שכל חברי הפורום [ובמיוחד אני] יוכלו לשאול מה שבא להם עליו ומכיוון שקובי [Misery Of Life] הציע את עצמו ראשון אז...
בואו להכיר את קובי [Misery Of Life]
נאמ נאמ...קובי
השבוע שלך מתחיל עכשיו
חעחע

EliranMaor

New member
אז...קובי'לה../images/Emo9.gif

[קח הכל בצחוק!!!!] מה קורה? מה נשמע? מרגיש טוב? *דורס אותך עם סמי טריילר* עכשיו אתה עדיין מרגיש טוב? *מגרד אותך עם שפכטל מהכביש ושם אותך בפח* איך המרגש קובי? איך הריח? חח...
יש לי עוד טונה של שאלות מטומטמות לשאול אותך אבל נשאיר קצת לאחרים

Misery Of Life

New member
אוקיי אלירונשקה.

הכל טוב, סבבה מרגיש אחלה. זה סמי טריילר זה? זה בקושי פרה קדושה. תודה על הגירוד בגב עם השפכטל אחי, גירד לי שם משהו אש.

Marsha Figg

New member
../images/Emo54.gifאירוח קובי בפורום../images/Emo54.gif

קובי, חבר פורום שהחליט להתנדב, ייתארח השבוע בפורום 1003. נא להמנע משאלות לא יאות (או שלא?). אפשר להשאיר לקובי שאלות בפורום כבר מעכשיו. (נו, כי מתי כבר ייצא לי לכתוב הודעה כזאת? כשאלייזה תתארח כאן? כן בטח...).
רחלי

EliranMaor

New member
חחחח../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ההודעה שלך קרעה אותי!!!! זה באמת נראה כאילו את מארחת את אלייזה בפורום...חחחחח

E

Elektra Natchios

Guest
קובי../images/Emo70.gif

למה אתה מתחפש בפורים
(רציתי להתעלל קצת באנשים אבל אין לי שום רעיונות
)

Misery Of Life

New member
אולי לאסימפטוטה../images/Emo6.gif

אבל ברציני, אולי לצוות ניקיון של גן עדן.

E

Elektra Natchios

Guest
../images/Emo11.gif צוות ניקיון של גן-עדן../images/Emo35.gif

שתף אותי... איך בדיוק

EliranMaor

New member
המממ...זה יהיה מקורי

אני מתחפש ל...עצמי...עם ראש צבוע בפעם הראשונה=]

Marsha Figg

New member
בואו נחשוב.

קובי, ספר לנו על עצמך. מה אתה אוהב. מה אתה מחבב. מה אתה שונא. מה מיוחד בך. למה, בעצם? תירס או קורנפלקס? פאנטה או פאנטה דיאט? סגול או צהוב? קיץ או חורף? טוב, זה מה שעולה לי בראש כרגע
רחלי

Misery Of Life

New member
תשובותיי.

אני אוהב מחבב ושונא הרבה דברים. מקדי את שאלתך. אני חושב שמה שמייחד אותי הם תחומי העניין המוזרים קמעה שלי. וזה שאני אומר מילים כמו "קמעה". קורנפלקס, פאנטה וסגול קיצי.

maryan19

New member
המממממממ

מה הדבר הכי _____ שקרה לך אי-פעם? 1- שמח(טוב)
2- עצוב
3- מוזר
4- מפחיד

Misery Of Life

New member
אוקיי

1- תפוז! וגם כשקיבלתי מאה במבחן מחצית של בר אילן(וזה גרם לי להיות מאודשמח ולהיות גאה בעצמי)(ורז, הכיתה שלי לא עשתה שאלת חומר ח' ובגלל זה המאה. הציון הקובע יהיה במבחן סוף(הדרך)) 2- להתאהב ב"רין" כי עכשיו כלום לא יחזור לקדמותו. 3- לא עולה לי לראש לא מוזר או מפחיד.

EliranMaor

New member
שאלות מפגרות של בוקר

בוקר טוב! יש לך בצפר? באיזה כיתה אתה? באיזה כיתה עלית לחטיבה? באיזה כיתה עלית ליסודי? מיאו? חתולה? הב-הב? פרה!

Misery Of Life

New member
די מפגרות, כן.

עולם. יש יום ספורט מעפן אז הברזתי. ז' א' הבוקר משפיע עליך אלירן.

Misery Of Life

New member
השרשור הפסיק לקפוץ

שאלותתתתתתתתתתתתתתתתת!! וטבמהירות אני קצר רוח ואכה אתכם נמרצות

למעלה