בהמשך לסקר מהפנטת/ביצ'

../images/Emo41.gifבהמשך לסקר מהפנטת/ביצ'

ולשאלת הירידות של נועלה4 אני תוהה בעצם מה עדיף אם בכלל ניתן להשוות (או רצוי): האם עדיף גבר שבורך באיבר ממוצע, אשר יודע לעשות בו שימוש נאות אך סולד או אדיש מהמשחק המקדים ולא משקיע בו? האם עדיף גבר בעל איבר ממוצע שמשקיע במשחק המקדים על מזבח העדפת גודל איברו (לא מדבר על סוגית האיברים הקטנים)? בכלל, לא נראה כי אם על פניו אישה מסוגלת להגיע להרבה יותר אורגזמות בזמן נתון מאשר גבר שזקוק למנוחה בין זקפה לזקפה ואף זו מוגבלת בהתאם למספר השפיכות בפרק זמן נתון, לא עדיף (אם היא מסוגלת והוא יודע איך) להעצים את מספר האורגזמות שלה במשחק מקדים? (ברור לי שהתשובה העדיפה היא גם וגם אבל בואו נניח לרגע שיש או זה או זה ואין השקה בניהם)

בטח שאפשר להשוות

אני בוחרת באופציה ב', מעדיפה את זה שמשקיע במשחק המקדים, כל המרבה הרי זה משובח! כמובן חשוב שיידע לעשות שימוש נאות בכלי, אם זה קורה, הגודל כבר לא משמעותי! <יצא לי חרוז!
>

ברור שיותר מידי

מכל דבר זה אף פעם לא טוב. בואי נאמר שאפשר להתמקצע אבל עדין חשוב לזכור את הבסיס

חייבים לזכור את היסודות!../images/Emo45.gif

אבל צריך גם לדעת באיזה נושא כדאי להתמקצע...

אצלי אין דילמה

אני קובר את הראש בין הרגלים שלכן ומתחיל לספור כמה פעמים... כשנמאס לכן (כי לא נמאס אף פעם) ממשיכים

y007007

New member
"מניסיון" עם מספר מבנות הפורום...>

>"הרוב" כאן אוהבת את
הגדולה+++ למי שיש פחות מ17ס"מ אורך ו5ס"מ רוחב רצוי שיחפש פורום מקצועי אחר
ולכן לא יעזור "בית דין" תרד כמו KING תלקק ותשאב לה את הנשמה...היא תגמור בגדול!!! אבל תחזור לקבל את "הצינור" הענק שהיא רגילה לקבל אצל...
עם
XXL ההיתרון של היורדים הוא אצל "הדגדגניות" בלבד
<ויש גם כאלה כאן>

מה זה משנה? לא הבנתי

אם היא נהנת אצלי וגם אצל אחר, בעקרון שיבושם לה. יש כאלה שאוהבות רק איבר גדול וזה כל מה שמעניין אותן, יש כאלה שמעדיפות איבר גדול אבל זה לא רק מה שמעניין אותן, ויש כאלה שסוגית האיבר לא מעסיקה אותן בכלל (שוב, לא מדבר על בעית האיבר הקטן שזו בעיה גם לבעל האיבר וגם לזו שצריכה להרגיש אותו)

y007007

New member
זה לא משנה וכפי שכתבתי ל../images/Emo88.gif>

>כל אחד צריך למצוא את "הנישה שלו" "הדגדגניות" יחוברו ל"יורדים" האלו שגומרות מחדירה יקבלו צינורות ובא לציון גואל
לי חשוב שהיא תמצוץ כמו משאבה
איכותית עם השאר ניסתדר!!!

y007007

New member
OK ../images/Emo151.gif../images/Emo163.gif../images/Emo122.gifקבל הפנייה>>>>

ולתגובה שלי-

עדיף גבר שיש לי איתו קליק. שיש משיכה. הנושא של הגדלים/כושר הירידה הוא מאוד גמיש. לא יכולה לנפק לך תשובה אחידה. נכון שאם יש איבר קטן, חשוב שהגבר יפליא בלהטוטיו. בכל מקרה גבר שאוהב מאוד לרדת- שזה מלהיב אותו ובא מרצונו- תמיד עדיף! אחרי הכל הדגדגן הוא גוף בעל ישות עצמאית וצרכים משלו.
ויש עוד מאה עניינם של מגע, קצב...התאמה...ריח.... בילבלתי אותך??

כמעט ובללבלת ../images/Emo8.gif

אני פשוט תוהה אם יש אותי ואת הזין שלי שלהם, כל אחד, חיים משלו ויש אותך (לצרכי המחשה) עם הדגדגן שלך, שכל אחד חיים משלו אז איך אפשר לארגן מפגשי רצונות...4 דעות על נושא אחד

למעלה