אתמול התייעצתי איתכן איך להודיע

../images/Emo41.gif אתמול התייעצתי איתכן איך להודיע

לבעלי על ההריון. קיבלתי מפה ומפורום הריון ולידה הרבה עצות טובות, ועכשיו אני רוצה לשתף אתכן בתוצאות. אז למרות שהביצוע רחוק מלהיות מושלם (ואני גרפיקאית..
), יכולתי לעשות את זה פי 5 יותר יפה ומושקע, לא היה לי ממש זמן ואפשרות עם 2 זאטוטים (משלשלים...
) בין הרגליים. אבל זה באמת לא מה שחשוב, אולי הפשטות (גם של הביצוע המאולתר) נתנה את הקסם הזה. אז ככה, אמרתי לו שבא לי לצאת למסעדה בשביל יום המשפחה. הוריי באו לשמור על הקטנים. את הדף המקופל מסרתי לו ממש אחרי שהוא לקח את הביס הראשון
. לקחתי דף וקיפלתי אותו ל-3. כשהוא פתח הוא ראה את הכותרת, אח"כ הוא משך את הדבק האדום וראה את המקלון. הוא מאוד התרגש, יצא בדיוק כמו שרציתי. אח"כ לא הפסקנו לדבר על זה. היה ממש נפלא
. אז תודה לכן

hunny1

New member
ממש ריגשת אותי

אני כבר מדמיינת איך להודיע לשלי, למרות שאני רק ביוא"ב 3

איזה רעיון נהדר!!! ../images/Emo23.gif

גם אני רוצה לשתף
אצלי זה לא היה כזה מיוחד ורומנטי... בפעם הראשונה זה היה בשבת בבוקר. הוא עוד ישן. הערתי אותו כמעט במכות והגשתי לו את הבדיקה (לא יכולתי לדבר מרוב התרגשות) בפעם השניה לא יכולתי להתאפק ועשיתי בדיקה באמצע היום, בעבודה. מיד התקשרתי אליו וצרחתי לכל המשרד "אני בהריון!!!!"

אחלה רעיון. סיפרתי לבעלי והוא צחק

ואמר שהוא היה מגיב ב"איכס! את השתנת על זה!!!" (אני ממש לא מבינה למה אני מתכננת ילדים, הרי יש לי כבר אחד כזה בבית!)

למעלה