אתגר שבועי

geostant

New member
../images/Emo41.gif אתגר שבועי

המטרה של האתגר היא לשרשר תצלומים הקשורים לנושא ציפייה (Expectations) מספר חוקים : א. הידבקו לחוקים, מלאו את ההוראות ב. אין כאן זוכים / מפסידים ג. אין בחירה של התמונה המוצלחת ביותר ד. יש להשתמש רק בחומר חדש ולא למחזר ה. מועד אחרון לפרסום תמונות בשרשור הוא ה-22 לפברואר 2007 (שבוע מהיום) בשעה 12:00 הצעות ורעיונות לאתגר לשבוע הבא אפשר לשלוח במסרים
בהצלחה

120mm

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo178.gif ציפייה למקום...

יופי של נושא לאתגר, אהבתי את הבחירה מקווה שתיהיה היענות התמונה צולמה בפילם בטיול שעשיתי בנפאל לפני מס' שנים. ישבתי בספסל האחורי של האוטובוס, בעומס נוראי בלי אוויר, 9 שעות נסיעה... זה בתחילת הנסיעה החוויות, אנשים "העמיסו" את הילדים דרך החלונות, כדי שיתפסו מקום. שלומי

120mm

New member
הא...?../images/Emo12.gif

חומר חדש ולא למחזר....? = מבחינתי המשמעות היא חומר חדש לפורום, ולא חדש = צולם אתמול. תיהייה יותר קליל על הבוקר

elegantangel

New member
../images/Emo47.gifתמונה חזקה אהבתי מאוד../images/Emo70.gif

מעבירה בדיוק את המסר..! ואני לא רואה בעיה בלהעלות תמונה לא "טרייה" מאתמול, הייתי מבינה/עושה אותו דבר

z2s3

New member
תמונה טובה ומעניינת שלומי .

ומה אתה מסתבך עם זה תמיד ?...כמו הזברה ...בסוף אתה לוקח מקום ראשון בכל מקרה . אז הם מצפים...הם מצפים להגיע כבר הביתה ! ! ! איך ?...הצלתי אותך מציפרני הביורוקראטיה.

120mm

New member
חחח.. לא נראה לי שזה תחרות

ואל תזכיר לי את הבלאגן של הזברה, ובאמת, מה עם תמונה שלך?

z2s3

New member
אהלן ,

אני לא משתתף בפעילויות שיוזמיהם מתייחסים אליהם כמו בפורום פרטי שלהם . תודה .

z2s3

New member
אתה יודע ...

מה אמר גרושו מרקס ?... אני לא מוכן להצטרף למועדון שמוכן לקבל אחד כמוני !...

d a v i d k a

New member
ציפייה לעתיד טוב יותר

צולם באחת משכונות העוני בריו דה ז'ניירו.

myid

New member
יפה

מביע רגשות חזקים מאד - הדלות של המצולם והאור מקום אחר

סאקרה

New member
הי. טבילת אש..

פעם ראשונה כאן, הגעתי בדלת האחורית. צולם השבוע, אני מקווה שזה נחשב מספיק חדש. זה קאלאנצ'ו,סוקולנט ענק,שמת בחורף וזה הלבלוב הראשון שלו,בציפיה לחיים מתחדשים.. גם אתם תבחינו בודאי בציפיה הגוזלית לאוכל... Canon s3,מצב SM בP.

atlantis

New member
היי חדש פה - הנה נסיון ראשון

נמל קישון , סערה עומדת להיכנס וכולם מצפים שהראשון יפרוס כנפיים ויוביל אותם למקום מבטחים...

geostant

New member
אני לא רואה סערה ../images/Emo3.gif

גם ה-WB (איזון לובן) אינו תקין ונוטה לכחול (אפשר לתקן בקלות בפוטושופ) אני חושב שהמטרה מפוספסת, הסיפור לא אמור לעשות את התמונה התמונה אמורה לעשות את הסיפור

Geek God

New member
אני הייתי קורפ את התמונה

ומשאיר רק a bird on a wire או בעצם, את השמאלית והשלוש המביטות לאותו כיוון. ישאר הפס הכחול וקצת פסים אלכסוניים והמימד ההומוריסטי של התמונה יודגש. כל השאר הוא רק 'פסולת' ויזואלית, כלומר דברים שאינם תורמים לתמונה (שלא לדבר על זה שהבסיס הכהה, הכבד, אינו ישר אלא נוזל ימינה).

למעלה