ארגון פינות הפורום

NoAmItA ChAn

New member
../images/Emo41.gifארגון פינות הפורום../images/Emo41.gif

כמו שאתם יודעים, אני בעוד כמה ימים מתגייסת ואז כבר לא אוכל לנהל את הפורום. לפיכך, אני רוצה לעשות סדר בפינות כאן, מאחר שאני פותחת את רוב הפינות, ואני לא רוצה שהפורום יהפוך לשומם אחרי לכתי. אז אני אעשה כאן רשימה ופירוט של כל הפינות והימים שצריך לפתוח כל פינה. מי שרוצה לנהל פינה שיכתוב כאן איזו פינה הוא רוצה לנהל. לחלק מהפינות יש לי רשימות במחשב, אז אני אפנה לאותם אנשים במסנג'ר או באימייל ואשלח להם את הרשימות האלו. רשימת הפינות:
ימי שני - החוליה החלשה: בכל שבוע צריך לספור את קולות הבעד והנגד שנבחרו בשבוע שעבר לפרסם את הרשימה העדכנית של השירים שנותרו בתחרות ולציין את השיר שמחוסן לסיבוב הזה. במצבים של תיקו-אים שונים - אני כבר ארחיב למנהל\ת הפינה מה לעשות.
ימי רביעי - תמונות לפי נושא: בכל שבוע לפתוח את הפינה עם נושא מוגדר ולהעלות תמונות באותו נושא.
ימי חמישי חמישי - ניתוח שיר: בכל שבוע לפרסם את השאלון עם קישור לליריקס של השיר. את השיר בוחרים לפי הסדר של השירים באלבום, ככה שלא נותרו עוד הרבה פעמים לפתוח את הפינה.
סיכום שבועי: בעיקרון לא חייב מתנדב אחד לפתוח את הפינה, אבל רצוי. יש להעתיק את שאלון הסיכום השבועי ולפרסם. גם אם אין לפינה הזאת מתנדב אחד, בבקשה תדאגו שהפינה תיפתח כל שבת.
למנהל\ת העתידי\ת: לפתוח ב-1 לכל חודש את פינת הסטטיסטיקות. אני יכולה להסביר למי שינהל את כל הפרטים על הפינה באופן אישי. אם יש לכם רעיון לפינות חדשות - אתם בהחלט מוזמנים לכתוב כאן. אז אנא, הביעו רצון והשתתפות בפתיחת הפינות בפורום :)

XoLilMissLolaoX

New member
אין לי בעיה לנהל את אחת הפינות../images/Emo3.gif

אולי לא כדי שאני אקח את תמונה לפי נושא כי אני לא אהיה יצירתית בנושאים חחחחחח החוליה החלשה או ניתוח שיר חחחח

QueenCryBaby

New member
../images/Emo207.gif בולטס הגיע מאיביייייייייייי

אני הכי שמחה בעולם

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif רק שלוש הודעות אותו הדבר../images/Emo6.gif

סתם
וואלה?מזניב לך! אני קניתי במקרה באוזן השלישית, בתשעים או שמונים,כבר לא זוכרת. וזה היה במקרה,עכשיו אין להם ונראה לי שאין כבר בארץ.

QueenCryBaby

New member
תפוזונה. ../images/Emo122.gif

וחיפשתי מלא בארץ, לא מצאתי דווקא. הו וול, בעיקר שיש לי את הדיסק.D:

lilison13

New member
תתחדשי../images/Emo6.gif למרות שכבר אמרתי לך והתלהבנו ביחדחח

NoAmItA ChAn

New member
איזה כיף ההיענות הזאת! אז מי יפתח את תמונות

לפי נושא? יש לי כבר רשימה של כמה נושאים לעתיד, אז בזה אני יכולה לעזור :)

ronali001

New member
אנייייי רוצהה!!!

את השרשור של תמונות לפי נושאאא!!!פליזפליזזD:

למעלה